Сабвуфер Ground Zero GZRW 30XSPL-D2


Есть в наличии (1-2 дня)
5346 грн.
Наличные:
5346 грн
Безнал:
6684 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Ground Zero GZRW 30XSPL-D2 - Сабвуфер
Это сабвуферный динамик от Ground Zero, имеют хороший запас мощности и послужат для воспроизведение низкого и ультранизкого баса в автомобиле, с которым не могут справиться динамики, что делает Вашу акустическую систему более полноценной. Как правило устанавливаются в штатные места в двери автомобиля или в заднюю полку. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. При установке
Читать полностью
Технічні параметри:

Ground Zero GZRW 30XSPL-D2 - Сабвуфер
Це сабвуферний динамік від Ground Zero, мають хороший запас потужності і послужать для відтворення низького і ультранизького баса в автомобілі, з яким не можуть впоратися динаміки, що робить Вашу акустичну систему більш повноцінним. Як правило встановлюються в штатні місця в двері автомобіля або в задню полку. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 283 мм, і монтажна глибина, яка становить - 158 мм. Для корпусу рекомендований фазоінверторний ящик об'ємом в 60 літрів або закритий ящик об'ємом 15-40 літрів.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з штампованим сталевим кошиком, жовтого кольору. Діаметр динаміка 300 мм, це 12 дюймів. Діапазон частот від 35 до 100 Гц, з резонансною частотою 39 Гц і чутливістю в 86 Вт / м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з целюлози посиленою волокнами, чорного кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею, він підвішений і відцентровано за допомогою підвісу, з максимальним ходом дифузора в 25 мм. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 750 Вт, а максимальна заявлена потужність - 1500 Вт. Сабвуфер з подвійною звуковою котушки, розміром 75 мм, з номінальним опір по 2 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.

Размер
12" (30см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Номинальная мощность RMS
1500 (Вт)
Сопротивление
2+2 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Материал диффузора
целлюлоза
Монтажная глубина
158 (мм)
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ground Zero» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели