Заканчивается
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
39 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid СН-104125М - Пассатижи

Пассатижи СН-104125М от украинского производителя ALLOID. Общая длина инструмента – 125 мм.
Пассатижи – это многофункциональный ручной инструмент, применяемый в слесарном и электромонтажном деле, используемый для зажима и удержания деталей разных форм с проведением над ними последующих манипуляций. Состоят из двух равноценных половин, соединённых между собой шарнирным механизмом. Рабочая поверхность
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid СН-104125М - Пасатижі

Пасатижі СН-104125М від українського виробника ALLOID. Загальна довжина інструменту - 125 мм.
Пасатижі - це багатофункціональний ручний інструмент, застосовуваний в слюсарній і електромонтажному справі, який використовується для затиску і утримання деталей різних форм з проведенням над ними наступних маніпуляцій. Складаються з двох рівноцінних половин, з'єднаних між собою шарнірним механізмом. Робочою поверхня інструменту є губки з нанесеними на них насічками, що не дають прослизати затискаємим предметам. Спеціальна виїмка з зубцями побільше дає можливість комфортно працювати з предметами, які мають круглий перетин (трубки, цвяхи, товста дріт, металеві прути, кабелі та шнури різного діаметру і т.д.) За допомогою різальних крайок можна не тільки перекушувати предмети, а й зачищати ізоляцію з проводів. Завдяки єфекту важеля, створюваному досить довгими ручками, значно знижується кількість витрачених зусиль при проведенні найбільш трудомістких робіт.
Виготовляється СН-104125М з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Особлива технологія виробництва дозволяє застосовувати великі навантаження до інструменту, що перевищують гранично допустимий показник міцності сплаву на 30-50%.
Рукояті зроблені з двокомпонентного, гумополімерного матеріалу. Він збільшує зчеплення інструменту з долонею оператора, тим самим покращуючи керованість і точність проведених маніпуляцій.

Длина
125
Тип
Пассатижи
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Пассатижи»
Показать все модели