Клещи переставные Alloid СN-110300 (СИ-110300)


Есть в наличии (1-2 дня)
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
144 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid СN-110300 - Переставные клещи

Переставные клещи СN-110300 от Alloid это разновидность разводного ключа. Данный инструмент широко применяется в сантехнических работах. На рабочей части губок есть специальные углубления с нанесенными на них насечками. Благодаря этому инструмент удобен для захвата детали с круглым сечением – трубы, патрубки и пр. Основной преимуществом перед классическими трубными ключами, является система с быстрым
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid СN-110300 - Переставні кліщі

Переставні кліщі СN-110300 від Alloid це різновид розвідного ключа. Даний інструмент широко застосовується в сантехнічних роботах. На робочій частині губок є спеціальні поглиблення з нанесеними на них насічками. Завдяки цьому інструмент зручний для захоплення деталі з круглим перетином - труби, патрубки тощо. Основний перевагою перед класичними трубними ключами, є система з швидким переставним механізмом, що дозволяє моментально підігнати необхідний розмір безпосередньо на самій деталі, для подальшого захоплення. Кнопка на шийці інструменту дозволяє в одне натискання перемістити інструмент на необхідну позицію і зафіксувати його на ній. Також, як і інші розвідні трубні ключі, СN-110300 має довгу рукоять. За допомогою ефекту важеля можна зірвати саму неприступну, прикипівшу або закисшу деталь.
Виготовляються кліщі і з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал переважно використовується для виробництва високоякісного інструменту. Високоміцний, стійкий до корозії, механічних пошкоджень, стирання, досить гнучкий. Робоча поверхня полірується, що надає інструменту приємний вигляд, і дозволяє з легкістю видалити з нього бруд.
Ручки зроблені з полімерного матеріалу, що перешкоджає прослизанню інструменту під час роботи, збільшуючи зчеплення між долонею і самими ручками. Зменшує тиск на руку.
Кліщі переставні також часто використовується на станціях технічного обслуговування автомобілів, автосервісах, автомайстерень.
Загальна довжина: 300 мм (12").

Длина
300
Форма губок
L-образные
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели