Есть в наличии
76 грн.
Наличные:
76 грн
Безнал:
91 грн
80 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW6122 300мл - Очиститель кондиционера

Профессиональный состав с применением передовых технологий для дезинфекции системы кондиционирования воздуха автомобиля. Эффективно, быстро и без разборки удалит вредные микроорганизмы (грибки, плесень, бактерии, споры.) и запах в испарителе и воздушных каналах кондиционера. Предотвращает появления вредных для человека микроорганизмов и запаха. Восстанавливает производительность кондиционера,
Читать полностью
Технічні характеристики:

Runway RW6122 300мл - Очисник кондиціонера

Професійний склад із застосуванням передових технологій для дезінфекції системи кондиціонування повітря автомобіля. Ефективно, швидко і без розбирання видалить шкідливі мікроорганізми (грибки, цвіль, бактерії, спори.) І запах у випарнику і повітряних каналах кондиціонера. Запобігає появи шкідливих для людини мікроорганізмів і запаху. Відновлює продуктивність кондиціонера, дозволяє економити потужність, продовжує термін служби кондиціонера. Має приємний запах. Продукт безпечний для людини і тварин. Може використовуватися в побутових системах кондиціонування повітря.

Добре струсіть балон перед використанням. Вимкнути кондиціонер і запустити двигун на холостих обертах. Використовуючи подовжену трубку, розпорошити засіб у вхідні решітки забору повітря і в дренажну трубку випарника кондиціонера. Заглушити мотор, дати вбратися засобу протягом 5 хвилин. Знову запустити мотор і залишити працювати на холостих обертах протягом 10 хвилин, включивши систему вентиляції на максимальну потужність. В процесі очищення аж до повного випаровування піни необхідно тримати вікна і двері автомобіля відкритими. Вмісту одного балончика достатньо для повного очищення системи кондиціонування.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Тип
Очиститель
Объем
300
Аромат
свежесть
Распыление
вручную
Бренд
Runway

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Сергій Вірста, 24.10.2016

    Эффективно удалил неприятный запах.

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Runway» в категории «Кондиционер»
Показать все модели