Есть в наличии
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
82 грн
70 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

AutoDoctor AD2202 - Очиститель карбюратора

Очиститель карбюратора AutoDoctor предназначен для быстрой и качественной очистки от нагара, углеродистых отложений и грязи систем и деталей карбюратора - системы холостого хода, каналов карбюратора, дроссельных заслонок, воздушных и топливных жиклеров, впускных клапанов и днищ поршней. Нормализует впрыск топлива без разборки карбюратора. Позволяет отрегулировать карбюратор для достижения
Читать полностью
Технічні характеристики:

AutoDoctor AD2202 - Очисник карбюратора

Очисник карбюратора AutoDoctor призначений для швидкої та якісної очистки від нагару, вуглецевих відкладень і бруду систем і деталей карбюратора - системи холостого ходу, каналів карбюратора, дросельних заслінок, повітряних і паливних жиклерів, впускних клапанів і днищ поршнів. Нормалізує уприскування палива без розбирання карбюратора. Дозволяє відрегулювати карбюратор для досягнення мінімального витрати бензину і зниження токсичності вихлопу. Очищувач адаптований для чищення карбюраторів російського виробництва. Безпечний для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів.

При вимкненому двигуні зняти корпус повітряного фільтра. Вставити трубку в розпилювач і розпорошити очищувач на зовнішні поверхні карбюратора і важелі приводу заслінок. Дати вбратися складом і закінчити очищення зовнішньої поверхні карбюратора і важелів. Завести двигун. Утримуючи важіль приводу дросельної заслінки, направити струмінь очисника на внутрішні поверхні карбюратора і періодично прогазовивать. Дати двигуну стихнути, продовжуючи розпорошувати очищувач ще кілька секунд після зупинки двигуна. Через 2-3 хвилини, завести двигун. Дочиста карбюратор до видалення видимих загряхненій зі стінок і заслінок і відрегулюйте обороти холостого ходу. Для чищення PCV клапана примусової системи вентиляції картера зробити наступне. Вимкнути двигун. Зняти клапан і прочистити його струменем очисника переміщаючи його вручну вперед назад, домогтися вільного переміщення клапана всередині корпусу.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Об'єм: 400 мл

Объем
400
Бренд
AutoDoctor

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «AutoDoctor» в категории «Очиститель карбюратора»
Показать все модели