Заклепочник HANS 1975


Нет в наличии
403 грн.
Наличные:
403 грн
Безнал:
484 грн
424 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 1975 - Заклепочник ручной

Шарнирный (одноручный, тяговый) заклепочник используется для работы с алюминиевыми и медными заклепками (мягкий металл) и реже - с заклепками из стали и нержавеющей стали. Такой инструмент можно использовать в труднодоступных местах (где есть только верхний доступ, снизу невозможно подобраться), он дешевле других типов заклепочников.
Принцип работы. Рычажный механизм с большим соотношением плеч
Читать полностью
Технічні параметри:

HANS 1975 - Заклепочник ручний

Шарнірний (одноручний, тяговий) заклепочник використовується для роботи з алюмінієвими і мідними заклепками (м'який метал) і рідше - із заклепками зі сталі і нержавіючої сталі. Такий інструмент можна використовувати у важкодоступних місцях (де є тільки верхній доступ, знизу неможливо підібратися), він дешевший за інші типи заклепочників.
Принцип роботи. Важільний механізм з великим співвідношенням плечей важелів здійснює привід на цанговий механізм, який захоплює стержень заклепки і, упираючись на лицьову голівку заклепки, тягне його на себе. Після розплющення гільзи стержень обривається.
Ручний заклепочник використовують при невеликих об'ємах робіт - до 200 заклепок в день. Швидкість установки заклепки близько 15 секунд. Деталі склепуються за допомогою фізичної сили працівника. Являє собою кліщі з великими важелями. Заклепка встановлюється в результаті зведення важелів 2-3 рази. Найпростіший тип інструменту, не вимагає спеціальних навичок.
Заклепочник - нескладний інструмент, який використовується для з'єднання декількох деталей, загальною товщиною до 10 мм, за допомогою заклепок різного діаметру і довжини. Формує нерозбірне з'єднання. Перед з'єднанням в скріплюваних деталях необхідно просвердлити наскрізний отвір, діаметром на 1-2 мм більше, ніж діаметр циліндра заклепки. Перевагами такого з'єднання є вібростійкість, можливість скріплювати різні по діаметру і матеріалам конструкції, висока міцність (у відмінності від зварювання, при надмірному тиску не тріскає, а тягнеться), доступ до скріплюваних деталей тільки з одного боку, велика безпека відносно зварних робіт, робота з різними матеріалами, такими як фанера і пластик, дешевизна кріплення.
Особливості: призначений для роботи з діаметрами заклепок 2.4, 3.2, 4, 4.8 мм; довжина корпусу 252 мм; вага інструменту 570 г. Якість продукції підтверджена сертифікатом ISO 9001. Робоча частина кліщів виготовлена з легованої сталі. Застосовується для роботи з алюмінієвими заклепками. Ключ для зміни головок зберігається в прогумованої рукоятці інструменту. Проходить мікро-полірування (micro finished), яка найкращим чином зберігає інструмент від подряпин, ушкоджень та іржі. Відноситься до класу професійний і промисловий (professional and industrial).

Диаметр заклепки
2.4, 3.2, 4, 4.8
Тип
одноручный шарнирный
Материал
металл литой
Количество насадок
4
Количество губок захвата
2
Цвет
зеленый
Особенность
усиленный, ключ в комплекте
Вес
570
Длина
252
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Заклепочник»
Показать все модели