Инструмент для диагностики TJG A1223


Нет в наличии
616 грн.
Наличные:
616 грн
Безнал:
739 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

TJG A1223 - Тестер вакуумного и топливного насоса

- Измерения стрелочного манометра позволяют контролировать работу двигателя и, в случае отклонения от норм, определить вероятные причины неполадок. Вакуумметр применяется также для диагностики системы EGR (Система рециркуляции выхлопных газов).
- Показания вакууметра и неисправности двигателя.
- Усредненные показания стрелки манометра исправного двигателя 17 ÷ 22 дюймов
Читать полностью
Технічні параметри:

TJG A1223 - Тестер вакуумного і паливного насоса

- Вимірювання стрілочного манометра дозволяють контролювати роботу двигуна і, у разі відхилення від норм, визначити ймовірні причини неполадок. Вакуумметр застосовується також для діагностики системи EGR (Система рециркуляції вихлопних газів).
- Показання вакууметра і несправності двигуна.
- Усереднені показання стрілки манометра справного двигуна 17 ÷ 22 дюймів (432 ÷ 560 мм) рт. ст. У нормі при різкому натисканні на педаль газу до 2500-3000 об / хв стрілка манометра з початку повинна впасти до нуля, а потім плавно повернутися до еталонного значення.
- Стабільне значення 3 ÷ 8 дюймів (76 ÷ 203 мм) рт. ст. .Если Показання нижче норми, то значить присутнє порушення герметичності прокладки впускного трубопроводу в районі впускного порту, або є несправність інжектора впорскування палива (підсосі повітря).
- Регулярне відхилення показань вакуумметра від стабільного показання на 2 ÷ 4 дюйма (51 ÷ 102 мм) рт. ст. говорить про поганому приляганні сідел клапанів або клапана. Для того, щоб переконатися в цьому, необхідно зробити перевірку компрессометром і пневмотестери.
- Якщо стрілка манометра змінює свідчення не регулярно або раптом несподівано скидається до 0, то це означає, що присутні пропуски займання або підклинювання клапанів. У цьому випадку необхідно перевірити компресію, наявність витоків в циліндропоршневої групі, а також проконтролювати систему запалення і подачі палива.
- Коливання стрілки вакуумметра на холостому ходу 4 дюйма (102 мм) рт. ст. супроводжуються викидом диму говорить про сильне зношування втулок і просідання пружин клапанів. Необхідно провести тест на витоку за допомогою пневмотестери. - - Випадкові відхилення показань вакуумметра від 1 до 2 дюймів (25 ÷ 51 мм) рт. ст. можна розглядати як загальну проблему системи запалювання. Необхідно перевірити налаштування або вдатися до використання іншого обладнання (газоаналізатор, мотортестер та ін.).
- Широкий діапазон випадкових відхилень в діапазоні від еталонного значення може говорити про низьку компресії або витоку тиску в циліндропоршневої групі.
- Плавне зміна показань стрілки в широкому діапазоні шкали вакуумметра свідчить про несправність пропускної системи вентиляції картера PCV (SUBARU, NISSAN), при цьому присутній нерівний холостий хід або знижені обороти двигуна. Можуть бути підсоси повітря.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TJG» в категории «Инструмент для диагностики»
Показать все модели