Нет в наличии
594 грн.
Наличные:
594 грн
Безнал:
713 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TJG A1223 - Тестер вакуумного и топливного насоса

- Измерения стрелочного манометра позволяют контролировать работу двигателя и, в случае отклонения от норм, определить вероятные причины неполадок. Вакуумметр применяется также для диагностики системы EGR (Система рециркуляции выхлопных газов).
- Показания вакууметра и неисправности двигателя.
- Усредненные показания стрелки манометра исправного двигателя 17 ÷ 22 дюймов
Читать полностью
Технічні параметри:

TJG A1223 - Тестер вакуумного і паливного насоса

- Вимірювання стрілочного манометра дозволяють контролювати роботу двигуна і, у разі відхилення від норм, визначити ймовірні причини неполадок. Вакуумметр застосовується також для діагностики системи EGR (Система рециркуляції вихлопних газів).
- Показання вакууметра і несправності двигуна.
- Усереднені показання стрілки манометра справного двигуна 17 ÷ 22 дюймів (432 ÷ 560 мм) рт. ст. У нормі при різкому натисканні на педаль газу до 2500-3000 об / хв стрілка манометра з початку повинна впасти до нуля, а потім плавно повернутися до еталонного значення.
- Стабільне значення 3 ÷ 8 дюймів (76 ÷ 203 мм) рт. ст. .Если Показання нижче норми, то значить присутнє порушення герметичності прокладки впускного трубопроводу в районі впускного порту, або є несправність інжектора впорскування палива (підсосі повітря).
- Регулярне відхилення показань вакуумметра від стабільного показання на 2 ÷ 4 дюйма (51 ÷ 102 мм) рт. ст. говорить про поганому приляганні сідел клапанів або клапана. Для того, щоб переконатися в цьому, необхідно зробити перевірку компрессометром і пневмотестери.
- Якщо стрілка манометра змінює свідчення не регулярно або раптом несподівано скидається до 0, то це означає, що присутні пропуски займання або підклинювання клапанів. У цьому випадку необхідно перевірити компресію, наявність витоків в циліндропоршневої групі, а також проконтролювати систему запалення і подачі палива.
- Коливання стрілки вакуумметра на холостому ходу 4 дюйма (102 мм) рт. ст. супроводжуються викидом диму говорить про сильне зношування втулок і просідання пружин клапанів. Необхідно провести тест на витоку за допомогою пневмотестери. - - Випадкові відхилення показань вакуумметра від 1 до 2 дюймів (25 ÷ 51 мм) рт. ст. можна розглядати як загальну проблему системи запалювання. Необхідно перевірити налаштування або вдатися до використання іншого обладнання (газоаналізатор, мотортестер та ін.).
- Широкий діапазон випадкових відхилень в діапазоні від еталонного значення може говорити про низьку компресії або витоку тиску в циліндропоршневої групі.
- Плавне зміна показань стрілки в широкому діапазоні шкали вакуумметра свідчить про несправність пропускної системи вентиляції картера PCV (SUBARU, NISSAN), при цьому присутній нерівний холостий хід або знижені обороти двигуна. Можуть бути підсоси повітря.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TJG» в категории «Компрессометр»
Показать все модели