Шины Michelin Energy Saver+ (195/50R15 82T)


Нет в наличии
1879 грн.
Наличные:
1879 грн
Безнал:
2255 грн
Приватбанк:
2024 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin Energy Saver+ Energy Saver+ (195/50R15 82T) - Шина

Ширина профиля покрышки (мм/дюймы) - 195
Серия, отношение высоты профиля автошины к ее ширине (%) - 50
Внутренний посадочный диаметр (дюймы) - R 15
Типоразмер шины: 195/50R15
Индексы: 82T
Индекс скорости (SI): 190 км/ч (T)
Индекс нагрузки (LI): 475 кг (82)
Страна изготовитель: Испания
Дополнительная информация
о шине:
• летняя
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin Energy Saver+ (195/50R15 82T) - Шина

Ширина профілю покришки (мм / дюйми) - 195
Серія, відношення висоти профілю автошини до її ширини (%) - 50
Внутрішній посадковий діаметр (дюйми) - R 15
Типорозмір шини: 195 / 50R15
Індекси: 82T
Індекс швидкості (SI): 190 км / год (T)
Індекс навантаження (LI): 475 кг (82)
Країна виробник: Іспанія
Додаткова інформація
про шину:
• літня
• легкова
• асиметрична
• 2 012 - Модель випускається з 2012 року

Michelin Energy Saver + - це черговий представник сімейства легкових літніх покришок зі зниженим опором коченню. Поряд з високими характеристиками зчеплення і керованості на мокрій дорозі, основними перевагами, які дана шина надає автовласнику, є підвищена економічність і довговічність використання.

Michelin - французький виробник, який є одним з лідерів світової шинної індустрії. Свою діяльність компанія здійснює на протязі вже більше 120 років. На сьогоднішній день фірма володіє 69-ма підприємствами в 15-ти країнах, у виробничій програмі знаходиться більше 500 різних типів виробів, а щодня Michelin випускає більше 655 000 шин. П'ять полігонів для випробувань, які розташовані в США, Франції та Іспанії, дозволяють компанії скрупульозно тестувати і вдосконалювати свої вироби. До всього іншого, компанія є власником таких торгових марок як BFGoodrich, Kleber, Riken, Uniroyal, Pneu Laurent, Stomil-Olsztyn, Taurus, Wolber і Tyremaster.
Велика пляма контакту
Паливна економічність
Подпротекторний шар
Michelin Energy Saver + (Мішлен Енерджі Сейвери Плас) є шиною п'ятого покоління лінійки зі зниженим опором коченню. Це топлівоекономічное «сімейство» удосконалюється компанією Мішлен вже більше 20 років. Пильна увага розробників до зниження опору коченню шин пов'язано з тим, що на нього припадає близько 20% витрати палива, що досить відчутно. Від своєї вельми успішної попередниці Energy Saver, якій тільки за 2011 рік було продано понад 35 мільйонів штук, шина Energy Saver Plus повністю успадкувала дизайн малюнка протектора. Тому, як зазначає фахівець компанії Авітех, не так просто швидким поглядом відрізнити шину 2 012 роки від попередньої моделі, так як знак «+» знаходиться трохи нижче основної назви шини. Варто зауважити, що виробником не допускається установка цієї моделі покришки спільно з попередницею на одній осі автомобіля.
Основні зміни торкнулися складу гумової суміші і внутрішньої конструкції покришки, що забезпечило збільшення плями контакту на 10% в порівнянні з попередньою моделлю. Це відповідно вплинуло на підвищення якості контакту з дорогою і характеристики зчеплення. Застосування фірмової запатентованої технології Eсo`N`Grip з поліпшеною молекулярною структурою сприяє зменшенню накопичення тепла, а також дозволяє підняти показники економії палива і параметри довговічності шини на новий рівень. На збільшення показників економічності Michelin Energy Saver + впливає і застосування спеціального подпротекторного шару, який складається з полімеру з низьким опором коченню.

Сезонность
летние шины
Ширина профиля шины
195
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
50
Диаметр покрышки
R15
Назначение
легковые
Бренд
Michelin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели