Моторное масло ZIC XQ LS 5W-40 4л


Снят с производства
755 грн.
Наличные:
755 грн
Безнал:
944 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC XQ LS 5W-40 4л - моторное масло

ZIC XQ LS - полностью синтетическое моторное масло высшего качества. Произведено по технологии LOW SAPS (пониженное содержание сульфатной золы, фосфора и серы). Рекомендуется для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей с турбонаддувом и без него, в том числе для двигателей новейших конструкций, отвечающих нормам Евро IV и оснащенных каталитическими конвертерами (CAT) и сажевыми фильтрами
Читать полностью
Технічні параметри:

ZIC XQ LS 5W-40 4л - моторна олива

ZIC XQ LS - повністю синтетична моторна олива вищої якості. Вироблено за технологією LOW SAPS (понижений вміст сульфатної золи, фосфору і сірки). Рекомендується для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з турбонаддувом і без нього, у тому числі для двигунів новітніх конструкцій, що відповідають нормам Євро IV і оснащених каталітичними конвертерами (CAT) і фільтрами саж (DPF).
Експлуатаційно-в'язкі характеристики дозволяють використовувати ZIC XQ LS всесезонно, в будь-яких екстремальних кліматичних умовах.
Унікальні технології виробника дозволяють збільшити економію палива і істотно продовжити ресурс двигуна. Продукт створений на основі найсучасніших технологій в області мастильних матеріалів, завдяки чому підвищуються захисні властивості оливи, і вона може служити довше навіть при екстремальних умовах роботи двигуна і нестабільній якості палива.
Низька зольність XQ LS забезпечує додатковий захист дизельного фільтру сажі. Оливи серії XQ LS подовжують ресурс комплексних систем випуску відпрацьованих газів автомобілів і зменшують шкідливі викиди в навколишнє середовище.
ZIC XQ LS має сучасні допуски BMW Longlife-04 і MB 229.51. Оливи ZIC XQ LS використовуються для заводської заливки в легкові дизельні автомобілі Hyundai і Kia.

Особливості:
• знижує знос двигуна, значно продовжуючи його ресурс;

• виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує низьку випаровуваність оливи і мінімізує її витрати, а також запобігає утворенню нагару і відкладень в двигуні;

• має відмінну стійкість до окислення і високою термічною стабільністю, дозволяє значно збільшувати інтервал заміни оливи у разі наявності рекомендації виробника техніки.

Тип
Синтетическое
Вязкость
5W-40
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
классификация ACEA
C3, A3/B4, A3/B3
допуск BMW
Longlife LL-04
допуск Mercedes Benz (MB), Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.51
допуск Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Lamborgini
VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00
классификация API
CF, SN
По типу применения
легковые авто

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZIC» в категории «Моторное масло»
Показать все модели