Моторное масло ZIC XQ LS 5W-40 4л


Снят с производства
822 грн.
Наличные:
822 грн
Безнал:
986 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC XQ LS 5W-40 4л - моторное масло

ZIC XQ LS - полностью синтетическое моторное масло высшего качества. Произведено по технологии LOW SAPS (пониженное содержание сульфатной золы, фосфора и серы). Рекомендуется для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей с турбонаддувом и без него, в том числе для двигателей новейших конструкций, отвечающих нормам Евро IV и оснащенных каталитическими конвертерами (CAT) и сажевыми фильтрами
Читать полностью
Технічні параметри:

ZIC XQ LS 5W-40 4л - моторна олива

ZIC XQ LS - повністю синтетична моторна олива вищої якості. Вироблено за технологією LOW SAPS (понижений вміст сульфатної золи, фосфору і сірки). Рекомендується для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з турбонаддувом і без нього, у тому числі для двигунів новітніх конструкцій, що відповідають нормам Євро IV і оснащених каталітичними конвертерами (CAT) і фільтрами саж (DPF).
Експлуатаційно-в'язкі характеристики дозволяють використовувати ZIC XQ LS всесезонно, в будь-яких екстремальних кліматичних умовах.
Унікальні технології виробника дозволяють збільшити економію палива і істотно продовжити ресурс двигуна. Продукт створений на основі найсучасніших технологій в області мастильних матеріалів, завдяки чому підвищуються захисні властивості оливи, і вона може служити довше навіть при екстремальних умовах роботи двигуна і нестабільній якості палива.
Низька зольність XQ LS забезпечує додатковий захист дизельного фільтру сажі. Оливи серії XQ LS подовжують ресурс комплексних систем випуску відпрацьованих газів автомобілів і зменшують шкідливі викиди в навколишнє середовище.
ZIC XQ LS має сучасні допуски BMW Longlife-04 і MB 229.51. Оливи ZIC XQ LS використовуються для заводської заливки в легкові дизельні автомобілі Hyundai і Kia.

Особливості:
• знижує знос двигуна, значно продовжуючи його ресурс;

• виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує низьку випаровуваність оливи і мінімізує її витрати, а також запобігає утворенню нагару і відкладень в двигуні;

• має відмінну стійкість до окислення і високою термічною стабільністю, дозволяє значно збільшувати інтервал заміни оливи у разі наявності рекомендації виробника техніки.

Тип
Синтетическое
Двигатель
бензиновый, дизельный
Классификация ACEA
A3/B3, A3/B4, C3
Классификация API
SN, CF
Допуск BMW
Longlife LL-04
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.51
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01
Вязкость SAE
5W-40
По типу применения
легковые авто
Объем
4
Бренд
ZIC

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ZIC» в категории «Моторное масло»
Показать все модели