Моторное масло ZIC XQ LS 5W-40 4л


Снят с производства
755 грн.
Наличные:
755 грн
Безнал:
944 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC XQ LS 5W-40 4л - моторное масло

Тип: синтетическое
Объем: 4л
Вязкость по SAE: 5W-40

Спецификации и допуски:
ACEA A3/B3,
A3/B4, C3
API SN/CF,
MB 229.51,
VW 502.00/505.00/505.01,
BMW Longlife-04

ZIC XQ LS - полностью синтетическое моторное масло высшего качества. Произведено по технологии LOW SAPS (пониженное содержание сульфатной золы, фосфора и серы). Рекомендуется для бензиновых и
Читать полностью
Технічні параметри:

ZIC XQ LS 5W-40 4л - моторна олива

Тип: синтетична
Об'єм: 4л
В'язкість по SAE: 5W-40

Специфікації та допуски:
ACEA A3 / B3,
A3 / B4, C3
API SN / CF,
MB 229.51,
VW 502.00 / 505.00 / 505.01,
BMW Longlife-04

ZIC XQ LS - повністю синтетична моторна олива вищої якості. Вироблено за технологією LOW SAPS (понижений вміст сульфатної золи, фосфору і сірки). Рекомендується для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з турбонаддувом і без нього, у тому числі для двигунів новітніх конструкцій, що відповідають нормам Євро IV і оснащених каталітичними конвертерами (CAT) і фільтрами саж (DPF).
Експлуатаційно-в'язкі характеристики дозволяють використовувати ZIC XQ LS всесезонно, в будь-яких екстремальних кліматичних умовах.
Унікальні технології виробника дозволяють збільшити економію палива і істотно продовжити ресурс двигуна. Продукт створений на основі найсучасніших технологій в області мастильних матеріалів, завдяки чому підвищуються захисні властивості оливи, і вона може служити довше навіть при екстремальних умовах роботи двигуна і нестабільній якості палива.
Низька зольність XQ LS забезпечує додатковий захист дизельного фільтру сажі. Оливи серії XQ LS подовжують ресурс комплексних систем випуску відпрацьованих газів автомобілів і зменшують шкідливі викиди в навколишнє середовище.
ZIC XQ LS має сучасні допуски BMW Longlife-04 і MB 229.51. Оливи ZIC XQ LS використовуються для заводської заливки в легкові дизельні автомобілі Hyundai і Kia.

Особливості:
• знижує знос двигуна, значно продовжуючи його ресурс;

• виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує низьку випаровуваність оливи і мінімізує її витрати, а також запобігає утворенню нагару і відкладень в двигуні;

• має відмінну стійкість до окислення і високою термічною стабільністю, дозволяє значно збільшувати інтервал заміни оливи у разі наявності рекомендації виробника техніки.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZIC» в категории «Моторное масло»
Показать все модели