Зарядное для аккумуляторов Bosch C1 0 189 999 01M


Заканчивается
996 грн.
Наличные:
996 грн
Безнал:
1195 грн
Приватбанк:
1024 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bosch C1 0 189 999 01M- Пуско-зарядное устройство

Автомобильные аккумуляторы известны своей чувствительностью к изменениям температуры, особенно в холодное время года. Часто это приводит к быстрой потере емкости и их разрядке, что неизбежно затрудняет запуск двигателя и отражается на сроке службы АКБ. Зарядные устройства помогают избавиться от этих проблем, упрощая автолюбителям жизнь.
Ассортимент таких зарядных устройств пополнила
Читать полностью
Технічні параметри:

Bosch C1 0189999 01M- Пуско-зарядний пристрій

Автомобільні акумулятори відомі своєю чутливістю до змін температури, особливо в холодну пору року. Часто це призводить до швидкої втрати ємності і їх розрядки, що неминуче ускладнює запуск двигуна і відбивається на терміну служби АКБ. Зарядні пристрої допомагають позбавитися від цих проблем, спрощуючи автолюбителям життя.
Асортимент таких зарядних пристроїв поповнила модель Bosch C1. Новинка є найпростішою і бюджетної в лінійці зарядних пристроїв від Bosch. Вона призначена для заряду будь-яких 12-вольтів батарей. Від старших «побратимів» її відрізняє простота експлуатації: прилад має тільки один режим підзарядки. Адже практично завжди користувачам необхідно лише зарядити батарею, яка розрядилася після нічної стоянки, наприклад, з включеним світлом фар. Пристрій має просту конструкцію і здатний зарядити навіть сильно розряждені АКБ. Для цього достатньо просто включити його, і він в повністю в автоматичному режимі справить зарядку АКБ до потрібного рівня.

Крім моделі C1, в арсеналі зарядних пристроїв від Bosch представлені моделі С3 і C7. С3 працює з батареями від 6 до 12 вольт і крім легкових авто підходить для обслуговування маленьких скутерів і мотоциклів. Модель С7 для 12- і 24-вольтів батарей призначена також для АКБ комерційних і вантажних автомобілів. Зарядні пристрої Bosch можна використовувати для зарядки зовнішніх портативних батарей, АКБ для «будинків на колесах» і човнів. Таким чином, в лінійці зарядних пристроїв від Bosch знайдеться відповідна модель для будь сфери застосування. Всі пристрої мають вологозахищений корпус, а клемні затиски ізольовані для запобігання короткого замикання.

Функции и оснащение
Хранение с подзарядкой, Заряд батареи в холодном состоянии, Интеллектуальная зарядка
Потребляемая мощность
50 (Ватт)
Высота
80 (мм)
Производство
Китай
Температура эксплуатации
0/+40
Вес
1.3 (кг)
Длина
270 (мм)
Длина силового провода
190 (см)
Емкость аккумулятора
60, 50 (Ач)
Индикация заряда
Светодиодная
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В
Подключение к батарее
Крокодилы
Пыле, влаго защита
65 (IP)
Тип
Импульсное
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный, AGM
Ток заряда
3.5 (А)
Ширина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bosch» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели