Зарядное для аккумуляторов Bosch C1 0 189 999 01M


Нет в наличии
1140 грн.
Наличные:
1140 грн
Безнал:
1425 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bosch C1 0 189 999 01M- Пуско-зарядное устройство

Автомобильные аккумуляторы известны своей чувствительностью к изменениям температуры, особенно в холодное время года. Часто это приводит к быстрой потере емкости и их разрядке, что неизбежно затрудняет запуск двигателя и отражается на сроке службы АКБ. Зарядные устройства помогают избавиться от этих проблем, упрощая автолюбителям жизнь.
Ассортимент таких зарядных устройств пополнила
Читать полностью
Технічні параметри:

Bosch C1 0189999 01M- Пуско-зарядний пристрій

Автомобільні акумулятори відомі своєю чутливістю до змін температури, особливо в холодну пору року. Часто це призводить до швидкої втрати ємності і їх розрядки, що неминуче ускладнює запуск двигуна і відбивається на терміну служби АКБ. Зарядні пристрої допомагають позбавитися від цих проблем, спрощуючи автолюбителям життя.
Асортимент таких зарядних пристроїв поповнила модель Bosch C1. Новинка є найпростішою і бюджетної в лінійці зарядних пристроїв від Bosch. Вона призначена для заряду будь-яких 12-вольтів батарей. Від старших «побратимів» її відрізняє простота експлуатації: прилад має тільки один режим підзарядки. Адже практично завжди користувачам необхідно лише зарядити батарею, яка розрядилася після нічної стоянки, наприклад, з включеним світлом фар. Пристрій має просту конструкцію і здатний зарядити навіть сильно розряждені АКБ. Для цього достатньо просто включити його, і він в повністю в автоматичному режимі справить зарядку АКБ до потрібного рівня.

Крім моделі C1, в арсеналі зарядних пристроїв від Bosch представлені моделі С3 і C7. С3 працює з батареями від 6 до 12 вольт і крім легкових авто підходить для обслуговування маленьких скутерів і мотоциклів. Модель С7 для 12- і 24-вольтів батарей призначена також для АКБ комерційних і вантажних автомобілів. Зарядні пристрої Bosch можна використовувати для зарядки зовнішніх портативних батарей, АКБ для «будинків на колесах» і човнів. Таким чином, в лінійці зарядних пристроїв від Bosch знайдеться відповідна модель для будь сфери застосування. Всі пристрої мають вологозахищений корпус, а клемні затиски ізольовані для запобігання короткого замикання.

Функции и оснащение
Хранение с подзарядкой, Заряд батареи в холодном состоянии, Интеллектуальная зарядка
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В
Пыле, влаго защита
65 (IP)
Вес
1.3 (кг)
Высота
80 (мм)
Длина
270 (мм)
Длина силового провода
190 (см)
Емкость аккумулятора
60, 50 (Ач)
Индикация заряда
Светодиодная
Подключение к батарее
Крокодилы
Потребляемая мощность
50 (Ватт)
Производство
Китай
Температура эксплуатации
0/+40
Тип
Импульсное
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный, AGM
Ток заряда
3.5 (А)
Ширина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bosch» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели