Нет в наличии
2168 грн.
Наличные:
2168 грн
Безнал:
2602 грн
Приватбанк:
2336 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin Alpin A4 (195/60R15 88T) - Шина

Ширина профиля покрышки (мм/дюймы) - 195
Серия, отношение высоты профиля автошины к ее ширине (%) - 60
Внутренний посадочный диаметр (дюймы) - R 15
Типоразмер шины: 195/60R15
Индексы: 88T
Индекс скорости (SI): 190 км/ч (T)
Индекс нагрузки (LI): 560 кг (88)
Страна изготовитель: Испания
Дополнительная информация
о шине:
• зимняя
• легковая
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin Alpin A4 (195/60R15 88T) - Шина

Ширина профілю покришки (мм / дюйми) - 195
Серія, відношення висоти профілю автошини до її ширини (%) - 60
Внутрішній посадковий діаметр (дюйми) - R 15
Типорозмір шини: 195 / 60R15
Індекси: 88T
Індекс швидкості (SI): 190 км / год (T)
Індекс навантаження (LI): 560 кг (88)
Країна виробник: Іспанія
Додаткова інформація
про шину:
• зимова
• легкова
• спрямована
• нешипуемая
• 2010 - Модель випускається з 2010 року

Michelin Alpin A4 - фрикційна зимова гума з унікальним спрямованим дизайном протектора, призначена для міських автомобілів всіх потужностей і розмірів. Розрахована головним чином на рух по талому снігу і мокрій дорозі (80% часу), а також на сніг і ожеледь (20%). Характеризується високою паливною економічністю і відмінним рівнем зчеплення.

Модель зимового сезону 2010-2011, шина Michelin Alpin A4 (Мішлен Альпін А4) - це четверте покоління модельного ряду зимових нешіпуемих шин. Частина рішень була успадкована від лінійки шин для суворих зимових умов, а оставшаееся - більш сучасні розробки дослідного відділу компанії Michelin.
«У процесі виготовлення протектора« Alpin A4 »була використана технологія« Full Active Tread », раніше застосовувалася в моделі X-ICE North 2 і відмінно себе зарекомендувала», - говорить фахівець компанії Авітех. Дана технологія дозволяє кожному міліметру центральній частині протектора приймати участь у поліпшенні зчеплення з дорожнім полотном, а всім елементам в цілому - виконувати кілька функцій одночасно: забезпечувати надійне зчеплення з мокрим асфальтом, відводити воду і талий сніг, «вгризатися» в лід, підвищувати стійкість автомобіля за допомогою блоків підвищеної жорсткості.
Спрямований малюнок протектора з глибокими канавками, що доходять до плечових зон, забезпечує своєчасне видалення води і талого снігу з плями контакту, перешкоджає акваплануванню і сприяє самоочищенню протектора.
Ще одна технологія, успадкована від попередніх моделей - удосконалена гумова суміш на основі соняшникової олії «Helio Compound +». Дана суміш не тільки поліпшує зчеплення з засніженій і зледенілій трасою, але і значно знижує опір коченню, що в свою чергу скорочує споживання палива і продовжує термін служби покришки. Наявність силіки та соняшникової олії оберігає гуму від затвердіння при низьких температурах, забезпечуючи надійність характеристик навіть в лютий мороз. Як і у всій продукції Michelin, в процесі виробництва і експлуатації шин Alpin A-4 застосування важких металів і ароматичних масел було зведено до мінімуму. Про високий рівень екологічної безпеки свідчить фірмова маркування «Green X» на боковині.

Сезонность
зимние шины
Ширина профиля шины
195
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
60
Диаметр покрышки
R15
Назначение
легковые
Бренд
Michelin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели