Шины Michelin X-Ice XI3 (215/65R16 102T)


Нет в наличии
2711 грн.
Наличные:
2711 грн
Безнал:
3389 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin X-Ice XI3 (215/65R16 102T) - Шина

Ширина профиля покрышки (мм/дюймы) - 215
Серия, отношение высоты профиля автошины к ее ширине (%) - 65
Внутренний посадочный диаметр (дюймы) - R 16
Типоразмер шины: 215/65R16
Индексы: 102T
Индекс скорости (SI): 190 км/ч (T)
Индекс нагрузки (LI): 850 кг (102)
Страна изготовитель: Испания
Дополнительная информация
о шине:
• зимняя
• фрикционная
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin X-Ice XI3 (215/65R16 102T) - Шина

Ширина профілю покришки (мм / дюйми) - 215
Серія, відношення висоти профілю автошини до її ширини (%) - 65
Внутрішній посадковий діаметр (дюйми) - R 16
Типорозмір шини: 215 / 65R16
Індекси: 102T
Індекс швидкості (SI): 190 км / год (T)
Індекс навантаження (LI): 850 кг (102)
Країна виробник: Іспанія
Додаткова інформація
про шину:
• зимова
• фрикційна
• легкова
• симетрична
• спрямована
• 2 012 - Модель випускається з 2012 року

Michelin X-Ice Xi3 - спеціально розроблена для зимових північних умов фрикційна шина, яка підходить для всіх легкових автомобілів. Є більш безпечним варіантом, ніж її попередниці, оскільки має більш короткий гальмівний шлях на льоду і снігу, а також тривалий термін служби і високу ефективність палива.

Michelin - друга за обсягами продажів компанія світового шинного ринку. Поглинання десяти інших шинних брендів, 69 заводів в 18-ти країнах, більш 115000 працівників, 184000000 випущених шин на рік - ось далеко неповний перелік досягнень виробника за більш ніж 120-річний період свого існування. Системні інновації, багаторічна співпраця з провідними автовиробниками і неодноразові перемоги в численних шинних тестах принесли продукції «Мішлен» не тільки популярність, але і повсюдну затребуваність. Сьогодні шини Michelin - це не тільки синонім бездоганного французького якості, але і безсумнівний гарант вашої безпеки на дорозі.
Шина Michelin X-Ice Xi3 (Мішлен Ікс-Айс Ксі 3) - черговий представник «липучого» сімейства X-Ice. Створювалася вона спеціально для регіонів з суворими зимовими умовами. Оскільки модель нешипованная, то в «табелі про ранги» компанії-виробника за своїм «вміння» протистояти підступної зимовій дорозі вона стоїть на другому ступені, пропустивши вперед лише представницю шиповану лінійки - модель Michelin X-Ice North 3. Тим не менш, відмінності в даному показнику мінімальні, а ось в низькому рівні шуму і скромному витраті палива рівних моделі Xi3 немає. Покришка орієнтована на пересування в міських умовах, що, однак, не виключає можливості виїзду за межі населеного пункту.
Особливістю X-Ice 3 стало застосування ряду фірмових передових технологій Michelin, об'єднаних в концепцію Winter Grip Technologies (у перекладі з англ. - Технологія зчеплення в зимових умовах), які відіграють вирішальну роль в продуктивності шини на снігу і льоду.
Для початку блоки протектора отримали вдосконалену конфігурацію. Тепер вони складаються з трьох ключових моментів: Z-ламелей, мікропомпи і пилкоподібних крайок зачеплення, які всі разом значно збільшують адгезію з дорожнім полотном, покритим льодом і снігом.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели