Автомобильный аккумулятор Rocket 6СТ-60 АзЕ


Нет в наличии
1860 грн.
Наличные:
1860 грн
Безнал:
2325 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Rocket 6СТ-60 АзЕ - Аккумулятор

Такие известные марки авто, как Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и др. Сходят с конвейера с аккумуляторами ROCKET в качестве оригинальных комплектующих.

Автомобильные аккумуляторы ROCKET выполнены по современным технологиям и обеспечивают надежный запуск двигателя при любых погодных условиях.

В производстве пластин для батарей ROCKET используется «тянучая» технология, основанная на
Читать полностью
Технічні параметри:

Rocket 6СТ-60 АзЕ - Аккумулятор

Такі відомі марки авто, як Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и др. сходять з конвеєра з акумуляторами ROCKET в якості оригінальних комплектуючих.

Автомобільні акумулятори ROCKET виконані за сучасними технологіями і забезпечують надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов.

У виробництві пластин для батарей ROCKET використовується «тягнута» технологія, заснована на передових конструктивних і технологічних розробках. Така технологія в десятки разів збільшує стійкість до корозії завдяки зменшенню величини «зерен» активної маси пластини і подовжує термін служби батареї.

Використання в якості матеріалу для виготовлення пластин свинцево-кальцієвого сплаву, усуває такі небажані ефекти застосування стандартного сплаву з вмістом сурми, як саморозряд, інтенсивне газоутворення, втрата води. Підвищується працездатність батареї при високих температурах, збільшується пускова потужність при негативних температурах.

Розташування міжпластинного кріплення по центру електродів дозволяє значно збільшити опір відриву пластин в умовах сильної вібрації.

Всі акумулятори мають патентовану кришку з газовідводами і вбудованим полум'ягасником, що запобігає можливому вибуху через іскри ззовні, мінімізує витік кислоти і захищає батарею від попадання всередину пилу і дрібних частинок.

Акумулятори серії SMF мають індикатор ступеня заряду та є повністю необслуговуваними, тобто не вимагають доливання води.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
Европеец
Емкость
60 (Ач)
Пусковой ток
520 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Нижнее
Длина
245 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Днищевое крепление
есть
Страна производитель
Ю.Корея

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Rocket» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели