Шины GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 (245/45R18 100Y)


Нет в наличии
4533 грн.
Наличные:
4533 грн
Безнал:
5440 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 (245/45R18 100Y) - Шина

Ширина профиля покрышки (мм/дюймы) - 245
Серия, отношение высоты профиля автошины к ее ширине (%) - 45
Внутренний посадочный диаметр (дюймы) - R 18
Типоразмер шины: 245/45R18
Индексы: 100Y
Индекс скорости (SI): 300 км/ч (Y)
Индекс нагрузки (LI): 800 кг (100)
Страна изготовитель: Германия
Дополнительная информация
о шине:
• летняя
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 (245/45R18 100Y) - Шина

Модель і розмір: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, 245/45 R18
Розмірність:
Ширина профілю покришки (мм / дюйми) - 245
Серія, відношення висоти профілю автошини до її ширини (%) - 45
Внутрішній посадковий діаметр (дюйми) - R 18
Типорозмір шини: 245 / 45R18
Індекси: 100Y
Індекс швидкості (SI): 300 км / год (Y)
Індекс навантаження (LI): 800 кг (100)
Країна виробник: Німеччина
Додаткова інформація
про шину:
• літня
• легкова
• асиметрична
• 2011 - Модель випускається з 2011 року

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - літня шина сегмента UHP (Ultra High Performance) з асиметричним малюнком протектора для легкових автомобілів класу люкс. Покришка розроблена за допомогою інноваційної технології «активного гальмування» і призначена для швидкісної їзди. Вона відрізняється мінімальним гальмівним шляхом на сухій і мокрій поверхнях, чудовою керованістю, збільшеною площею плями контакту, надійними зчіпними властивостями, зниженим рівнем шуму і зменшеною витратою палива.

Компанія Goodyear пропонує широкий спектр високоякісної продукції, починаючи від шин для легкових автомобілів і закінчуючи покришками для кар'єрної техніки. Не всі знають, але шини саме цієї марки першими в історії торкнулися поверхні Місяця. Це сталося в 1970 році, а моделлю Goodyear XLT був оснащений космічний корабель Apollo 14 MET. C тих пір пройшло чимало часу, проте бренд успішно зберігає свою популярність і на сьогоднішній день він є символом високої безпеки і надійності на дорозі.
Модель Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 (Гудьир Ігл Еф1 Асімметрік 2) є модернізованим варіантом своєю високоякісною попередниці - Eagle F1 Asymmetric. Вона була виготовлена за технологіями «Формули-1» і призначалася для спортивних автомобілів. Чудові зчіпні властивості, відмінна курсова стійкість, гарне протистояння акваплануванню і підвищена чіткість рульового управління дозволили їй отримати найвищі оцінки в міжнародних випробуваннях і швидко завоювати успіх серед водіїв.
Удосконалена послідовниця зберігає в собі всі головні достоїнства попередньої моделі, проте відрізняється від неї зменшеною вагою, що безпосередньо впливає на зниження рівня опору коченню і підвищення економічності в експлуатації. Крім цього «Asymmetric 2» має збільшений пробіг, максимальну зносостійкість, зменшений гальмівний шлях на мокрій поверхні і забезпечує тісний контакт з дорогою за рахунок збільшеного плями контакту.
Форма шини і протектора була оптимізована за допомогою комп'ютерного моделювання, завдяки чому збільшився пробіг і значно покращилися багато характеристик. Як відзначає фахівець компанії Авітех, у розробці покришки була застосована технологія «ActiveBraking», яка відповідає за ефективне і швидке гальмування, а відповідно допомагає підвищити безпеку руху. Літній сезон може супроводжуватися частими опадами і сирої погодою, тому Eagle F1 Asymmetric 2 максимально адаптована для їзди в різних дорожніх умовах.
Міцний каркас шини збільшує точність рульового управління на високій швидкості, а спеціальний дизайн протектора відповідає за надійне зчеплення на будь-якій поверхні. Останнє досягається за рахунок технології «Active Cornergrip», яка до того ж робить плавним і передбачуваним поведінка покришки при різкому маневруванні, а також істотно поліпшує зчеплення в повороті.

Сезонность
летние шины
Ширина профиля шины
245
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
45
Диаметр покрышки
R18
Назначение
легковые
Бренд
GOODYEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели