Шины Michelin Primacy 3 MO (245/55 R17 102W)


Есть в наличии (1-2 дня)
5810 грн.
Наличные:
5810 грн
Безнал:
7264 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin Primacy 3 MO (245/55 R17 102W) - Шина

Ширина профиля покрышки (мм/дюймы) - 245
Серия, отношение высоты профиля автошины к ее ширине (%) - 55
Внутренний посадочный диаметр (дюймы) - R 17
Типоразмер шины: 245/55R17
Индексы: 102W
Индекс скорости (SI): 270 км/ч (W)
Индекс нагрузки (LI): 850 кг (102)
Страна изготовитель: Италия
Дополнительная информация
о шине:
• летняя
• легковая
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin Primacy 3 MO (245/55 R17 102W)- Шина

Модель і розмір: Michelin Primacy 3, 245/55 R17
Розмірність:
Ширина профілю покришки (мм / дюйми) - 245
Серія, відношення висоти профілю автошини до її ширини (%) - 55
Внутрішній посадковий діаметр (дюйми) - R 17
Типорозмір шини: 245 / 55R17
Індекси: 102W
Індекс швидкості (SI): 270 км / год (W)
Індекс навантаження (LI): 850 кг (102)
Країна виробник: Італія
Додаткова інформація
про шину:
• літня
• легкова
• асиметрична
• 2011 - Модель випускається з 2011 року
• MO - Шини з позначкою MO (Mercedes Only) рекомендовані насамперед для автомобілів Mercedes. Всі нові автомобілі Mercedes мають спеціальне маркування MO на покришках. Більше підходять для автомобілів Mercedes в порівнянні з шинами без такого маркування. Допускається установка таких шин на автомобілі інших виробників.

Michelin Primacy 3 - літня шина з асиметричним малюнком протектора, призначена для автомобілів середнього і преміум класів. Відмінними рисами даної моделі є високі гальмівні показники на сухій і мокрій дорогах, а також стабільність на поворотах. Шина володіє низьким опором коченню і високим рівнем комфорту.

У жовтні 2011 року компанія Мішлен презентувала модель Michelin Primacy 3 (Мішлен Примаси 3), яка покликана замінити на ринку «еталон комфорту» - шину Primacy HP. «Основний упор при створенні даного продукту робився на досягнення максимального рівня безпеки, адже згідно з проведеними опитуваннями, саме цей показник для більшості автолюбителів є вирішальним при виборі шини», - говорить фахівець компанії Авітех. Для того, щоб зрозуміти як шина може підвищити безпеку на дорогах, розробникам довелося досконально вивчити величезну кількість зареєстрованих ДТП та умови в яких вони відбулися. В цілому ж на створення Primacy 3 пішло близько трьох років, протягом яких більше півсотні інженерів прагнули до оптимальним показниками в плані безпеки, економічності і комфорту.
У шині застосована запатентована гумова суміш, яка забезпечує зчеплення за будь-яких умовах, при цьому не погіршуючи показники в інших областях. До складу суміші був включений комплекс еластомерів, заснованих на діоксиді кремнію і синтетичних смолах. Унікальними є не стільки самі компоненти, скільки пропорції, в яких вони застосовуються, а також технологія змішування. Цей склад крім зчеплення дозволяє забезпечити шині великий пробіг і знизити опір коченню.
Асиметричний дизайн протектора яскраво свідчить про те, що його розробляли інженери, а не дизайнери. Він не блищить своєю оригінальністю та агресивністю, все в ньому нагадує точний інженерний розрахунок. Завдяки такому підходу вдалося істотно знизити опір коченню і, як наслідок, збільшити економію палива. Математично було підчитали, що кожна шина Michelin Primacy 3 протягом усього терміну служби дозволить заощадити в середньому сімдесят літрів палива.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели