Полироль Runway RW6134 300мл


Есть в наличии
351 грн.
Наличные:
351 грн
Безнал:
439 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW6134 - Полироль

Бренд: Runway
Тип: полироль
Объём: 300 мл
Страна-производитель: Китай

Профессиональная защитная нано-полироль Runway Pro Nano Wax RW6134 создана из натурального воска карнаубы и сделанных по нано-технологии полировальных агентов и восков и не содержит абразивов. Действуя на молекулярном уровне, наночастицы с улучшенным поверхностным проникновением обеспечивают более плотное сцепление с
Читать полностью
Технічні параметри:

Runway RW6134 - Поліроль

Бренд: Runway
Тип: поліроль
Обсяг: 300 мл
Країна-виробник: Китай

Професійна захисна нано-поліроль Runway Pro Nano Wax RW6134 створена з натурального воску карнауби і зроблених по нано-технології полірувальних агентів і восків і не містить абразивів. Діючи на молекулярному рівні, наночастинки з поліпшеним поверхневим проникненням забезпечують більш щільне зчеплення з лакофарбовим покриттям автомобіля, ефективно видаляючи мікро подряпини на кузові і надаючи покриттю неперевершені грязе- і водовідштовхувальні властивості.

Віск карнауби забезпечує довготривалу гладкість і стійкий глибокий блиск. Продукт особливо ефективний на темних і яскравих кольорових покриттях завдяки вмісту спеціального агента проти подряпин.

Runway Pro Nano Wax формує на поверхні ультратонку плівку, що захищає автомобіль від солі, дорожніх реагентів, кислот, луги, ультрафіолетового випромінювання та інших агресивних впливів навколишнього середовища.

У порівнянні з іншими полиролями Runway Pro Nano Wax значно довше (до 8 місяців) зберігає захисні, водовідштовхувальні і поліруючі властивості і не боїться автомийок.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль»
Показать все модели