Полироль Runway RW2541 250мл


Есть в наличии
119 грн.
Наличные:
119 грн
Безнал:
149 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW2541 - Полироль для металлика с тефлоном

Профессиональный состав, разработанный специально для покрытий типа "металлик". Благодаря мягким неабразивным очистителям быстро и безопасно удаляет въевшиеся загрязнения с прозрачного лакового слоя краски "металлик". За счет высокого содержания тефлона состав придает обработанной поверхности превосходный блеск и надежную защиту от климатических воздействий, дорожных химикатов и
Читать полностью
Технічні характеристики:

Runway RW2541 - Поліроль для металіка з тефлоном

Професійний склад, розроблений спеціально для покриттів типу "металік". Завдяки м'яким неабразівним очисникам швидко і безпечно видаляє забруднення з прозорого лакового шару фарби "металік". За рахунок високого вмісту тефлону склад надає обробленій поверхні чудовий блиск і надійний захист від кліматичних впливів, дорожніх хімікатів і ультрафіолетового випромінювання. Після обробки поверхня кузова набуває високі водо- і брудовідштовхуючі властивості. Витримує численні мийки. Може використовуватися для будь-якого кольору лакофарбового покриття. Підходить для ручного і машинного полірування.

Перед нанесенням поліролі вимийте і висушіть автомобіль. Добре струсіть флакон перед використанням. Нанесіть невелику кількість поліролі на чисту, суху ганчірку і обробіть поверхню кузова круговими поступальними рухами. Після висихання і появи характерного помутніння відполіруйте поверхню до появи блиску чистою, м'якою ганчіркою.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Об'єм: 250 мл
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль»
Показать все модели