Полироль Runway RW2542 250мл


Есть в наличии
117 грн.
Наличные:
117 грн
Безнал:
146 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW2542 - Восстановитель лакокрасочного покрытия

Профессиональный состав, позволяющий освежить и восстановить выгоревший на солнце и помутневший верхний слой краски, провести комплексную очистку поверхности от всех загрязнений: удалить агрессивные вещества из микротрещин краски, очистить кузов автомобиля от следов насекомых, древесной смолы и почек деревьев, дорожного налета, старой полироли, удалить ржавчину и окисления с
Читать полностью
Технічні характеристики:

Runway RW2542 - Відновлювач лакофарбового покриття

Професійний склад, що дозволяє освіжити і відновити вигорілий на сонці і помутнілий верхній шар фарби, провести комплексну очистку поверхні від усіх забруднень: видалити агресивні речовини з мікротріщин фарби, очистити кузов автомобіля від слідів комах, деревної смоли і бруньок дерев, дорожнього нальоту, старої поліролі, видалити іржу і окислення з хромованих деталей автомобіля. Подальше нанесення захисних поліролей RUNWAY (поліроль з тефлоном, поліроль з воском карнауби, поліроль консервант) додасть лакофарбового покриття Вашого автомобіля чудові захисні властивості, ідеальний блиск і довговічність. Склад може використовуватися для ручної та механічної обробки для всіх типів лакофарбового покриття.

Перед використанням складу вимийте і висушіть автомобіль. Добре струсіть флакон перед використанням. Нанесіть невелику кількість складу на чисту, суху ганчірку і рівномірно обробіть поверхню кузова круговими поступальними рухами. Після обробки протріть поверхню, чистою, м'якою ганчіркою.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Об'єм: 250 мл
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль»
Показать все модели