Полироль Runway RW2543 250мл


Есть в наличии
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
116 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW2543 - Мелкоабразивный полировальный состав

Профессиональный состав предназначенный для удаления дефектов лакокрасочного покрытия в виде царапин, рисок, окислившегося поверхностного слоя краски, въевшихся следов от насекомых, древесной смолы, пигментированных участков краски. Возвращает краске оригинальный цвет и блеск. Идеально подготавливает поверхность для нанесения защитных полиролей RUNWAY. Используется для шлифовки
Читать полностью
Технічні характеристики:

Runway RW2543 - Дрібноабразивний полірувальний склад

Професійний склад призначений для видалення дефектів лакофарбового покриття у вигляді подряпин, рисок, окислившегося поверхневого шару фарби, слідів від комах, деревної смоли, пігментованих ділянок фарби. Повертає фарбі оригінальний колір і блиск. Ідеально готує поверхню для нанесення захисних поліролей RUNWAY. Використовується для шліфування поверхонь при частковій підфарбовування для забезпечення плавного переходу від старої фарби до нової і для зняття "опила" з прилеглих поверхонь. Підходить для всіх типів лакофарбових покриттів. Може використовуватися для ручної та машинної полірування.

Перед використанням складу вимийте і висушіть автомобіль (для досягнення найкращих результатів використовуйте шампунь RUNWAY). Добре струсіть флакон перед використанням. Нанесіть невелику кількість складу на чисту, суху ганчірку і обробіть поверхню кузова круговими поступальними рухами, поступово зменшуючи тиск на поверхню. Після обробки обполосніть поверхню водою і витріть насухо.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Об'єм: 250 мл
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль»
Показать все модели