Полироль пластика Runway RW6082


Есть в наличии
100 грн.
Наличные:
100 грн
Безнал:
120 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW6082 - Полироль торпеды аэрозоль

Предназначена для очистки, обновления и защиты панели приборов, обивки из винила, кожи, пластика, дерева. Предохраняет их от старения и растрескивания, восстанавливает структуру. Прекрасно защищает от пыли, грязи и засаливания. Обладает антистатическим эффектом. Не создает маслянистого глянца. Используется внутри и снаружи автомобиля для обновления молдингов, пластиковых деталей и т.п. В быту
Читать полностью
Технічні характеристики:

Runway RW6082 - Поліроль торпеди аерозоль

Призначена для очищення, оновлення та захисту панелі приладів, оббивки з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Охороняє їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Прекрасно захищає від пилу, бруду та засалювання. Має антистатичний ефект. Не створює маслянистого глянцю. Використовується всередині і зовні автомобіля для поновлення молдингів, пластикових деталей і т.п. У побуті & ndash; для оновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т.д. Обробка складом поверхонь панелі приладів знижує температуру за рахунок інтенсивного відображення ультрафіолетових променів.

Добре струсіть балон перед використанням. Розпорошите склад з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню і рівномірно розподіліть його по поверхні чистою ганчіркою або губкою. Почекайте кілька хвилин, давши складом вбратися. Відполіруйте поверхню до появи блиску чистою, м'якою ганчіркою.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Об'єм: 650 мл
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели