Полироль пластика Runway RW6129 650мл


Нет в наличии
78 грн.
Наличные:
78 грн
Безнал:
94 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RUNWAY RW6129 650мл - Полироль пластика матовая аэрозоль

Предназначена для очистки, обновления и защиты панели приборов, обивки из винила, кожи, пластика, дерева. Предохраняет их от старения и растрескивания, восстанавливает структуру. Прекрасно защищает от пыли, грязи и засаливания. Обладает антистатическим эффектом. Не создает маслянистого глянца. Используется внутри и снаружи автомобиля для обновления молдингов, пластиковых деталей и
Читать полностью
Технічні параметри:

RUNWAY RW6129 650мл - Поліроль пластику матова аерозоль

Призначена для очищення, оновлення та захисту панелі приладів, оббивки з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Охороняє їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Прекрасно захищає від пилу, бруду та засалювання. Має антистатичний ефект. Не створює маслянистого глянцю. Використовується всередині і зовні автомобіля для поновлення молдингів, пластикових деталей і т.п. У побуті - для поновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т.д. Обробка складом поверхонь панелі приладів знижує температуру за рахунок інтенсивного відображення ультрафіолетових променів.

Застосування:

Добре струсіть балон перед використанням. Розпорошите склад з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню і рівномірно розподіліть його по поверхні чистою ганчіркою або губкою. Почекайте кілька хвилин, давши складом вбратися. Відполіруйте поверхню до появи блиску чистою, м'якою ганчіркою.

Объем
650 (мл)
Аромат
без запаха
Страна производитель
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели