Полироль пластика AutoDoctor AD9622


Есть в наличии
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

AutoDoctor AD9622 - Полироль пластика аэрозоль

Объем: 500 мл.
Производитель: AutoDoctor
Модель: AD9622

Полироль пластика AutoDoctor - профессиональный состав предназначен для очистки и обновления пластиковых деталей интерьера и экстерьера автомобиля, обивки из винила, кожи, пластика, дерева и других. Отлично защищает обрабатываемую поверхность от пыли, грязи и засаливания, а также предохраняет от старения и
Читать полностью
Технічні параметри:

AutoDoctor AD9622 - Поліроль пластику аерозоль

Об'єм: 500 мл.
Виробник: AutoDoctor
Модель: AD9622

Поліроль пластику AutoDoctor - професійний склад призначений для очищення та оновлення пластикових деталей інтер'єру та екстер'єру автомобіля, оббивки з вінілу, шкіри, пластику, дерева та інших. Відмінно захищає оброблювану поверхню від пилу, бруду і засалювання, а також охороняє від старіння і розтріскування. Має антистатичний ефект. Не створює маслянистого глянцю. Може використовуватися в побуті - для поновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т.д. Обробка складом поверхонь панелі приладів знижує температуру за рахунок інтенсивного відображення ультрафіолетових променів.

Застосування:

Добре струсіть балон перед використанням. Розпорошите склад з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню і рівномірно розподіліть його по поверхні чистою ганчіркою або губкою. Почекайте кілька хвилин, давши складом вбратися. Відполіруйте поверхню до появи блиску чистою, м'якою ганчіркою.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Не покупайте данный полироль, деньги на ветер!блеска никакого, проходишь по несколько раз натираешь, реально фигня! и флакон не 500мл как указано, а 300 как написано на баллоне и даже на фото видно!

    Дмитрий, 18.10.2015

Другие модели марки «AutoDoctor» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели