Полироль Runway RW2545 250мл


Есть в наличии
125 грн.
Наличные:
125 грн
Безнал:
150 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

RUNWAY RW2545 - Полироль для фар

Объем: 250 мл.
Производитель: RUNWAY
Модель: RW2545

Высококачественная абразивная полироль для фар головного света, задних фонарей. Эффективно удаляет мелкие и средние царапины, помутнения и загрязнения, возникающие в процессе эксплуатации на пластиковых фарах автомобиля. Восстанавливает прозрачность фар за 5 минут. Также может использоваться для реставрации пластмассовых поверхностей,
Читать полностью
Технічні параметри:

RUNWAY RW2545 - Поліроль для фар

Об'єм: 250 мл.
Виробник: RUNWAY
Модель: RW2545

Високоякісна абразивна поліроль для фар головного світла, задніх ліхтарів. Ефективно видаляє дрібні і середні подряпини, помутніння і забруднення, що виникають в процесі експлуатації на пластикових фарах автомобіля. Відновлює прозорість фар за 5 хвилин. Також може використовуватися для реставрації пластмасових поверхонь, акрилових лакофарбових покриттів, а також виробів з плексигласу. Може використовуватися для ручної та машинної полірування. Не містить силікону.

Застосування:

Перед використанням складу вимийте і висушіть фари автомобіля. Добре струсіть флакон перед використанням. Нанесіть невелику кількість складу на чисту, м'яку ганчірку і обробіть поверхню фари круговими поступальними рухами, поступово зменшуючи тиск на поверхню. Після обробки обполосніть водою і протріть м'якою ганчіркою.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    полирует хорошо.

    олег, 25.09.2016

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль»
Показать все модели