Нет в наличии
112 грн.
Наличные:
112 грн
Безнал:
140 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RUNWAY RW2540 - Полироль консервант

Объем: 250 мл.
Производитель: RUNWAY
Модель: RW2540

Профессиональный состав на полимерной основе, обладающий прекрасной текучестью, что позволяет ему проникать в микротрещины и поры краски, полностью герметизируя поверхность. Состав надежно защищает поверхность кузова от климатических воздействий, дорожной соли и грязи, ультрафиолетового излучения, успешно противостоит перепадам
Читать полностью
Технічні параметри:

RUNWAY RW2540 - Поліроль консервант

Об'єм: 250 мл.
Виробник: RUNWAY
Модель: RW2540

Професійний склад на полімерній основі, що володіє прекрасною плинністю, що дозволяє йому проникати в мікротріщини і пори фарби, повністю герметизируя поверхню. Склад надійно захищає поверхню кузова від кліматичних впливів, дорожньої солі і бруду, ультрафіолетового випромінювання, успішно протистоїть перепадів температур і обмерзання в зимовий період. Завдяки своїй унікальній формулі в основі, якої лежить використання полімерної матриці з перехресними зв'язками між молекулами полімерів, покриття витримує численні мийки, не втрачаючи блиску і своїх захисних властивостей. Після обробки складом лакофарбове покриття набуває потужні водовідштовхувальні властивості. Підходить для всіх типів лакофарбових покриттів. Може використовуватися для ручної та машинної полірування.

Застосування:

Перед нанесенням поліролі вимийте і висушіть автомобіль. Добре струсіть флакон перед використанням. Нанесіть невелику кількість поліролі на чисту, суху ганчірку і обробіть поверхню кузова круговими поступальними рухами. Після висихання і появи характерного помутніння, відполіруйте поверхню до появи блиску чистою, м'якою ганчіркою.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Runway» в категории «Полироль»
Показать все модели