Нет в наличии
312 грн.
Наличные:
312 грн
Безнал:
374 грн
326 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SIGMA SMR-45 - Дистанционное управление для центрального замка

Система управления для центрального замка SM R45 от SIGMA. Функционал: открытие багажника; выход на поворотники; выход на стеклоподъемники; брелки с выкидным ключом. Комплектация: 2 брелока; блок управления; провода.
Центральный замок – это специальная система блокировки замков автомобиля, или проще говоря, устройство способное закрывать одну или несколько дверей
Читать полностью
Технічні параметри:

SIGMA SMR-45 - Дистанційне керування для центрального замка

Система управління для центрального замка SM R45 від SIGMA. Функціонал: відкриття багажника; вихід на поворотники; вихід на склопідйомники; брелоки з викидних ключем. Комплектація: 2 брелока; блок керування; дроти.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Тип
Блок управления, Пульт управления к ЦЗ
Бренд
Sigma

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Александр, 11.09.2016

  А жало на ланос подойдет

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет точной информации

  Олександр, 16.03.2016

  Опель Астра G 2007р. укр. зборка. ЦЗ присутній але не працює ДУ на ключі. Чи підійде дана модель ДУ, підкажіть де шукати блок центрального замка?

  Эксперт avtozvuk.ua

  этот подойдет! По установке лучше обратиться к электрикам

  Сергей, 22.01.2016

  Купил поставил сама когда хочет открывает закрывает думал что то с блоком управления поменял блок и брелки та же самая история пробивал без моторчиков просто +- на акум всеравно живет своей жизнью может дело в самом шлейфе провода перебиты в общем так и не нашел причины выкинул

  Денис, 18.11.2015

  Подскажите есть на данной модели выход провода на мигающую лампочку как в сигнализациях?

  Эксперт avtozvuk.ua

  есть

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Sigma» в категории «Центральный замок»
Показать все модели