Нет в наличии
196 грн.
Наличные:
196 грн
Безнал:
235 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Runway RW4066 - Антифриз

Охлаждающая жидкость готовая к употреблению (Антифриз) на основе этиленгликоля для применения в системе охлаждения бензиновых и дизельных двигателей. Антифриз "RUNWAY" PREMIUM EXTENDED LIFE (aqua) изготовлен с использованием новейших ингибиторных присадок (карбоксилатная/безсиликатная технология OAT (Organic Acid Technology)), предотвращающих коррозию системы охлаждения и продлевающих срок работы антифриза без
Читать полностью
Технічні характеристики:

Runway RW4066 - Антифриз

Охолоджуюча рідина готова до вживання (Антифриз) на основі етиленгліколю для застосування в системі охолодження бензинових і дизельних двигунів. Антифриз "RUNWAY" PREMIUM EXTENDED LIFE (aqua) виготовлений з використанням новітніх інгібіторних присадок (карбоксилатні / безсілікатная технологія OAT (Organic Acid Technology)), що запобігають корозію системи охолодження і продовжують термін роботи антифризу без погіршення експлуатаційних властивостей до 240 000 км пробігу автомобіля або 5 років. Не містить фосфатів, боратів, нітратів або силікатів. Охороняє гумові деталі системи охолодження і сальники помпи від висихання і розтріскування, містить пакет антиокислювальних і антипінних присадок. Охороняє металеві частини системи охолодження від кавітаційної ерозії і дії високих температур. Забезпечує діапазон робочих температур двигуна від -40С до + 135С.

Використовуйте согластно Іструкції на зворотному боці банки.

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей! Уникати потрапляння в очі і на шкіру! При попаданні промити водою.

Об'єм: 4 л.

Тип
Антифриз
Цвет
синий
Объем
4
Упаковка
канистра пластиковая
Производство
Россия
Бренд
Runway

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Runway» в категории «Антифриз»
Показать все модели