Нет в наличии
1161 грн.
Наличные:
1161 грн
Безнал:
1393 грн
Приватбанк:
1613 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Saturn MultiCAN 100 - Интерфейс CAN-шины

Полная совместимость на аппаратном уровне со стандартом CAN 2.0B
Диапазон рабочих напряжений: 8 - 16 В
Ток потребления: не более 10 мА
Ток потребления модуля (спящий режим CAN-шины): 5 мА
Климатическое исполнение по ГОСТ 15150-69: У-2.1
Режим работы по ГОСТ 3940: S1 (продолжительный)
Диапазон рабочих температур: -40°С...+80°С

CAN-шина – один из наиважнейших
Читать полностью

Saturn MultiCAN 100 - Інтерфейс CAN-шини

Повна сумісність на апаратному рівні зі стандартом CAN 2.0B
Діапазон робочих напруг: 8 - 16 В
Струм споживання: не більше 10 мА
Струм споживання модуля (сплячий режим CAN-шини): 5 мА
Кліматичне виконання по ГОСТ 15150-69: У-2.1
Режим роботи по ГОСТ 3940: S1 (тривалий)
Діапазон робочих температур: -40 ° С. .. +80 ° С

CAN-шина - один з найважливіших складових елементів бортової електроніки сучасного автомобіля. Обмін даними по ній здійснюється практично на всіх нових машинах. Ускладнення бортовий електронної мережі сучасного автомобіля, збільшення кількості виконавчих і керуючих пристроїв, всіляких датчиків, контролерів і, як наслідок, обсягів інформаційного обміну між ними призвело до необхідності створення нової високотехнологічної комунікаційної мережі.

CAN-модуль Saturn MultiCAN 100 призначений для підключення автосигналізацій і іммобілайзером до сучасним цифровим шинам передачі даних і управління електронікою автомобіля.

MultiCAN 100 одержує інформацію про стан автомобіля безпосередньо з CAN-шини автомобіля,
розшифровує її і подає в аналоговому вигляді, необхідному для зчитування сигналізацією. Також він дозволяє зчитувати необхідну для сигналізації інформацію, і управляти деякими пристроями автомобіля.
Saturn MultiCAN 100 забезпечує роботу автозапуску (окремого або у складі сигналізації) двигуна без підключення до відповідних ланцюгах автомобіля (за наявності сигналів автозапуску в CAN-шині).

Модулі Saturn MultiCAN 100 виготовляються на автоматизованому промисловому обладнанні з використанням компонентів провідних світових виробників і проходять багатоетапні заводські випробування. Вироби повністю відповідають технологічним стандартам, що є чинними до автомобільних електронних пристроїв, і повністю адаптовані до російських умов, що відрізняється великим перепадом температур і підвищеними віброударних навантаженнями, що виникають в процесі експлуатації автомобіля. Даний модуль розроблений з розрахунком на використання протягом багатьох років, не потребуючи ремонту або заміни.

В даний час число марок / моделей автомобілів, з якими може працювати універсальний інтерфейс CAN-шини Saturn MultiCAN 100, близько 500 і постійно збільшується з появою на ринку нових моделей автомобілів, обладнаних цією шиною.

Зовні модуль являє собою мініатюрний блок, що підключається до автомобіля всього чотирма проводами: два дроти CAN-шини, плюс живлення 12 В і маса.

Модуль має 3 роз'єми, в основному це виходи для управління сигналізацією та іншим додатковим устаткуванням (наприклад, СПУ, транспондерних іммобілайзером) і входи для прийому сигналів від сигналізації для управління деякими пристроями автомобіля (наприклад центральним замком, склопідйомниками, штатною системою) через CAN-шину .* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  VW Passat B5 1999 года, скажите пожалуйста, будет ли работать сей девайс с моей машиной корректно, т.к. в спецификации он есть, и какая сигнализация в итоге подойдет?

  Алексей, 18.10.2015

  Да, будет работать

  Ответ специалиста

  Подскажите пожалуйста. Стоит сигнализация Pantera SLK-868RS на Mercedes W210 2001г. Подойдет ли етот интерфейс сюда? И что будет работать?

  Игорь, 28.01.2015

  Да, подойдет, будут работать все функции по CANу

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Saturn» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели