USB адаптер E-Power EP121DC 3в1 Lightning+microUSB+MiniUSB


Заканчивается
140 грн.
Наличные:
140 грн
Безнал:
168 грн
149 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

E-Power 3в1 (Lightning+microUSB+MiniUSB) EP121DC - Кабель смарт
Сейчас трудно представить человека в которого отсутствует смартфон или другие разнообразные гаджеты. Для их корректной работы необходимо иметь USB-кабель с специальным входом под разъем.
Универсальный кабель производителя E-Power разместил все 3-и коннектора в одном USB-кабеле. Благодаря такой конструкции можно подключать гаджеты разных производителей. Данный кабель имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

E-Power 3в1 (Lightning + microUSB + MiniUSB) EP121DC - Кабель смарт
Зараз важко уявити людину в якого відсутній смартфон або інші різноманітні гаджети. Для їх коректної роботи необхідно мати USB-кабель з спеціальним входом під роз'єм.
Універсальний кабель виробника E-Power розмістив все 3-и коннектора в одному USB-кабелі. Завдяки такій конструкції можна підключати гаджети різних виробників. Даний кабель має MiniUSB коннектор до якого по черзі розміщуються перехідники microUSB і Lightning. Якщо для зарядки знадобиться microUSB то перехідник з Lightning коннектором проста загинається в праву або в ліву сторону. Коннектори виготовлені з високоякісного пластику з нікельованими контактами всередині, що забезпечує швидке з'єднання і фіксацію між перехідниками і роз'ємів гаджета. Дві частини захисного пластика надійно з'єднані один з одним і і запобігають злам кабелю при частому користуванні. Мідний кабель забезпечує швидку передачу даних, а еластичний чорний ізолятор зручний у використанні. Довжина кабелю в 0.75 см дозволяє використовувати його для зарядки gps навігаторів, відеореєстраторів, смартфонів які розташовані в спеціальному тримачі, і так далі. Унікальний дизайн в якому виготовлений кабель буде відповідати з абсолютно будь-яким пристроєм.
модель EP121DC
Тип Вхід USB 2.0
Тип Вихід Lightning, micro USB, mini USB

Тип
USB адаптер
Бренд
E-Power

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «E-Power» в категории «Адаптер»
Показать все модели