Комплект ксенона EX Н4 H/L 5000K HXE-AC slim Xenon


Нет в наличии
739 грн.
Наличные:
739 грн
Безнал:
887 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX Н4 H/L 5000K HXE-AC slim Xenon - комплект ксенона
Это комплект ксенона предназначен для установки на большинство автомобилей, как для замены штатного ксенона, так на место обычного галогенного света без дополнительного переоборудования. Подключаются к бортовой сети напряжением 12 В.
Блоки розжига, это универсальный компонент, в корпусе Slim, у него переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения происходит гораздо плавнее, что
Читать полностью
Технічні параметри:

EX Н4 H/L 5000K HXE-AC slim Xenon - комплект ксенону
Це комплект ксенону призначений для установки на більшість автомобілів, як для заміни штатного ксенону, так на місце звичайного галогенного світла без додаткового переобладнання. Підключаються до бортової мережі напругою 12 В.
Блоки розпалювання, це універсальний компонент, в корпусі Slim, у нього перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що збільшує строк експлуатації лапочек на 30%. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Також блок розпалу захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Споживана потужність 35 Вт. Температурні режими роботи від -40 ° C до +85 ° C. Термін служби баласту більше 2500 годин.
Ксенонові лампи призначена для автомобілів з цоколем H4, які встановлюються для суміщеного далекого і ближнього света.Колба прозора, виготовлена з якісного скла, вона дає максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку. Колірна нормальної температури 5000 K, максимально наближена до природнього денного світла, гарантує комфорт для Ваших очей, не засліплює інших учасників дорожнього руху і не викликає порушення зору у водіїв.
У комплект входить дві ксенонові лампи, два блоки розпалу й інструкція.

Напряжение
12
Страна производитель
Китай
Вид
ксенон
Цоколь H
H4
Цветовая температура
5000
Мощность блока розжига
35
Can-Bus
без обманки
Тип блока розжига
узкий
Цвет свечения
белый
Тип разъема
AMP
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Комплект ксенона»
Показать все модели