Сабвуфер Infinity REF1200S


Нет в наличии
3375 грн.
Наличные:
3375 грн
Безнал:
4220 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Infinity REF1200S - Сабвуферный динамик
Это сабвуферный динамик, от компании Infinity, который отвечает за воспроизведения низких частот в акустической системе Вашего автомобиля. В данной модели не большая, что позволит его использовать в плоских корпусах и особенно подойдет для владельцев компактных автомобилей. Подключаются к внешнему усилителю мощности. Используется уникальная технология изменения импеданса SSI и с помощью переключателя
Читать полностью
Технічні параметри:

Infinity REF1200S - Сабвуферний динамік
Це сабвуферний динамік, від компанії Infinity, який відповідає за відтворення низьких частот в акустичній системі Вашого автомобіля. У даній моделі не велика, що дозволить його використовувати в плоских корпусах і особливо підійде для власників компактних автомобілів. Підключаються до зовнішнього підсилювача потужності. Використовується унікальна технологія зміни імпедансу SSI і за допомогою перемикача навантаження, можна встановити опір сабвуфера в межах від 2 до 4 Ом, що дозволяє найбільш ефективно використовувати потужність підсилювача. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 282 мм, і монтажна глибина, яка становить - 83 мм. Для корпусу рекомендований фазоінверторний або закритий ящик.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, із круглим алюмінієвим литим кошиком, чорного кольору. Типорозмір динаміка 300 мм, це 12 дюймів. Діапазон частот від 27 до 175 Гц. Рівень чутливості в 92 Вт/м, Дб. Дифузор сабвуфера жорсткий і міцний виготовлений з поліпропілену, чорного кольору. Він підвішений і відцентровано на гумовому підвісі, який забезпечує високу віддачу сабвуфера. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 250 Вт, а максимальна заявлена потужність - 1000 Вт. Магнітна система сабвуфера представлена звуковою котушкою, діаметром 50 мм.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Размер
12" (30см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Номинальная мощность RMS
250 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
полипропилен
Монтажная глубина
83 (мм)
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Infinity» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели