Нет в наличии
10240 грн.
Наличные:
10240 грн
Безнал:
12289 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Focal Performance P20F- Сабвуферный динамик
Это сабвуферный динамик серии Performance от Focal, это отличное решение для тех, кто ценит качественный и в тоже время глубокий мощный бас в машине. Основные преимущества данной модели, это использование сдвоенного магнита в конструкции для получения большей мощности, увеличенная жесткость конструкции для более контролируемого баса, возможность играть басы от 52Hz в закрытом ящике очень маленького
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal Performance P20F- Сабвуферний динамік
Це сабвуферний динамік серії Performance від Focal, це відмінне рішення для тих, хто цінує якісний і в той же час глибокий потужний бас в машині. Основні переваги даної моделі, це використання здвоєного магніту в конструкції для отримання більшої потужності, збільшена жорсткість конструкції для більш контрольованого баса, можливість грати баси від 52Hz в закритому ящику дуже маленького обсягу - всього від 10 літрів, що дозволить заощадити місце в багажнику.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з штампованою сталевою корзиною. Діаметр динаміка 200 мм, це 8 дюймів. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 187,4 мм, і монтажна глибина, яка становить - 117 мм. Діапазон частот від 39 до 500 Гц, з чутливістю в 82,5 Вт / м. Дифузор сабвуфера виготовлений запатентованого матеріалу FLAX на основі природного льону, який забезпечує якісне детальне звучання, коричневого кольору. Він підвішений і відцентровано за допомогою гумового підвісу, чорного кольору. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 250 Вт, а максимальна заявлена потужність - 500 Вт. Сабвуфер з одиночної конфігурацією звукової котушки, розміром 38 x 28 мм, з номінальним опір 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
коричневый
Монтажная глубина
117
Размер
8" (20см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
250
Сопротивление
4
Бренд
Focal

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Focal» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели