Заканчивается
10733 грн.
Наличные:
10733 грн
Безнал:
12880 грн
Приватбанк:
12630 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Focal Performance P30F- Сабвуферный динамик
Это сабвуферный динамик серии Performance от Focal, это отличное решение для тех, кто ценит качественный и в тоже время глубокий мощный бас в машине. Основные преимущества данной модели, это использование сдвоенного магнита в конструкции для получения большей мощности, увеличенная жесткость конструкции для более контролируемого баса, возможность играть басы от 52Hz в закрытом ящике очень маленького
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal Performance P30F- Сабвуферний динамік
Це сабвуферний динамік серії Performance від Focal, це відмінне рішення для тих, хто цінує якісний і в той же час глибокий потужний бас в машині. Основні переваги даної моделі, це використання здвоєного магніту в конструкції для отримання більшої потужності, збільшена жорсткість конструкції для більш контрольованого баса, можливість грати баси від 52Hz в закритому ящику дуже маленького обсягу - всього від 10 літрів, що дозволить заощадити місце в багажнику.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з штампованою сталевою корзиною. Діаметр динаміка 300 мм, це 12 дюймів. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 276,3 мм, і монтажна глибина, яка становить - 160,5 мм. Діапазон частот від 27 до 500 Гц, з чутливістю в 86,7 Вт/м. Дифузор сабвуфера виготовлений запатентованого матеріалу FLAX на основі природного льону, який забезпечує якісне детальне звучання, коричневого кольору. Він підвішений і відцентровано за допомогою гумового підвісу, чорного кольору. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 400 Вт, а максимальна заявлена ​​потужність - 800 Вт. Сабвуфер з одиночної конфігурацією звукової котушки, розміром 50 x 35 мм, з номінальним опір 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.

Размер
12" (30см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Номинальная мощность RMS
400 (Вт)
Сопротивление
4 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Монтажная глубина
161 (мм)
Цвет диффузора
желтый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Focal» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели