Видеорегистратор Gazer F225

Сертификат УКРСЕПРО

Есть в наличии
7687 грн.
Наличные:
7687 грн
Безнал:
9609 грн
Приватбанк:
8921 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer F225 – видеорегистратор

2-х канальный регистратор Gazer F225 – прогрессивная разработка от Gazer, которая сочетает в себе функции автомобильного видеорегистратора и системы безопасности движения в авто. Это незаменимое устройство для решения специальных задач по видеозаписи и охране, а также для выполнения высоких требований по функционалу и способу установки в автомобиле.

Модель включает в себя центральный блок обработки
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer F225 – відеореєстратор

2-х канальний реєстратор Gazer F225 - прогресивна розробка від Gazer, яка поєднує в собі функції автомобільного відеореєстратора і системи безпеки руху в авто. Це незамінний пристрій для вирішення спеціальних завдань з відеозапису і охорони, а також для виконання високих вимог по функціоналу і способу установки в автомобілі.

Модель включає в себе центральний блок обробки з дисплеєм 2,7 '' і 2 виносні Full HD відеокамери надкомпактних розмірів. Наявність другої відеокамери дозволяє здійснювати відеозапис того, що відбувається в салоні або позаду автомобіля. Сигнал з кожної відеокамери записується окремим каналом, а підтримка різних режимів відображення дозволяє переглядати на дисплеї як кожен канал окремо, так і суміщений сигнал з 2-х камер одночасно.

Відеореєстратор працює в необслуживаемом режимі: автоматично включається в режим зйомки при запуску двигуна, а сам процес запису здійснюється безперервно завдяки функції циклічної перезапису. Після відключення двигуна авторегістратор зупиняє свою роботу, і щоб відновити запис тільки при спрацьовуванні датчика руху.

Мініатюрні Full HD відеокамери з WDR

Відеореєстратор Gazer F225 комплектується 2-ма мініатюрними відеокамерами, які встановлюються за допомогою 3М скотча на передньому і задньому склі автомобіля або інших частинах салону. Спеціальна конструкція камер дозволяє фіксувати пристрою під різним кутом нахилу, вибираючи оптимальний огляд для зйомки. Так само можлива установка кожної відеокамери в перевернутому вигляді - в такому випадку в меню реєстратора необхідно активувати функцію перевороту зображення з необхідною камери. Повноцінна фіксація обстановки на перехрестях і многополосних магістралях забезпечується ширококутним об'єктивом 160 °. При цьому функція компенсації спотворень DEWARP повністю вирівнює зображення по горизонталі і не допускає ефекту «риб'яче око» на відеозаписах.

Висококласний оптика з великою апертурою F2.0 і сенсором 1 / 2.7 '' дозволяє отримати якісне Full HD зображення не тільки вдень, але і при поганій освітленості в кадрі. Крім цього, об'єкти, які під час зйомки були занадто засвічені або навпаки - потрапили в тінь, на відеозаписах залишаться чіткими і інформативними. Це стало можливим завдяки технології WDR (широкий динамічний діапазон), яка широко застосовується в професійних системах відеоспостереження, і забезпечує вирівнювання експозиції в кадрі.

Центральний блок з процесором Ambarella A7

Сигнал з відеокамер надходить на спеціальний блок обробки, які дозволяє записувати відео з кожної камери окремим каналом. Файли з передньої і задньої камер зберігаються в окремих папках, тому навігація і пошук потрібного ролика проходять легко і просто. Продуктивний процесор Ambarella A7 забезпечує максимальну швидкість обробки даних і можливість реалізувати в реєстраторі найширший функціонал, в тому числі інтелектуальні технології. Важлива перевага Gazer F225 - підтримка micro SDXC карт пам'яті об'ємом до 128 Гб, що дає можливість зберігати максимальну кількість відеозаписів.

Блок обробки Gazer F225 виконаний в компактному корпусі і оснащений вбудованим дисплеєм 2,7 ''. Невеликі габарити блоку і практичний дизайн дозволяють встановлювати реєстратор в будь-якому зручному для водія місці за допомогою 3М скотча - пристрій не заважає огляду і не приваблює зайвої уваги. Підтримка різних режимів відображення дозволяє переглядати на дисплеї як кожен канал окремо, так і суміщений сигнал з 2-х камер одночасно.

Одним натисканням кнопки ви зможете перемкнути блок в режим попередження про наближення до об'єктів на дорозі Speedcam (при використанні опціонального GPS-модуля) і вся інформація про швидкість авто, дозволеної швидкості, відстані до об'єктів та ін. Буде відображатися на дисплеї з дублюванням голосової підказкою.

Екстрена захист файлів з G-сенсором

2-х камерний відеореєстратор Gazer F225 оснащений вбудованим 3-х осьовим датчиком прискорення (G-cенсор), який фіксує будь-які зміни в характері пересування авто: різкі прискорення, гальмування або удари. Відеоролики, записані в момент спрацьовування G-cенсор, автоматично захищені від видалення при циклічної перезапису. Таким чином, водій може залишатися впевненим, що всі найважливіші відеофайли будуть надійно збережені.

Так само ви зможете самостійно захистити потрібний ролик від перезапису за допомогою кнопки на центральному блоці або виносної багатофункціональної кнопки управління, яка поставляється в комплекті. Дана кнопка має мініатюрні габарити, фіксується в будь-якому зручному місці за допомогою 3М скотча і додатково дозволяє відключати запис звуку, вмикати / вимикати відеореєстратор і визначати його роботу по світлодіодному індикатору на корпусі кнопки.

Завдяки спеціальній системі запису екстрених файлів вам не потрібно регулярно видаляти непотрібні фрагменти і стежити за заповненням карти пам'яті захищеними роликами. Всі файли, записані під час спрацьовування G-cенсор, або після натискання кнопки, зберігаються в межах 30% від загального обсягу карти пам'яті, в рамках якого також здійснюється циклічна перезапис.

Інтелектуальні технології LDWS + FCWS

Відеореєстратор Gazer F225 оснащений просунутим функціоналом, який допоможе водієві в далеких поїздках і суттєво підвищить безпеку руху в транспорті. Пристрій оснащений інтелектуальними системами контролю перетину смуги LDWS (Lane Departure Warning System) і контролю наближення автомобіля FCWS (Forward Collision Warning System). Система LDWS представлена в автомобілях преміум-класу і розроблена для того, щоб попередити водія про відхилення від обраної смуги руху. Система FCWS вчасно проінформує вас про порушення безпечної дистанції між вашим автомобілем і іншим транспортом, тим самим дозволивши уникнути аварійної ситуації або зіткнення. Обидві функції можна налаштувати відповідно до габаритів вашого автомобіля і умов майбутньої поїздки.

Функції «Антисон» і нагадування про включення фар

При підвищеній втомі під час тривалої поїздки ви можете скористатися функцією «Антисон». При її активації відеореєстратор буде періодично відтворювати спеціальний звуковий сигнал, який дозволить уникнути зниження концентрації на дорозі через переутомляемости водія. В меню налаштувань ви зможете вибрати необхідну періодичність нагадувань. Крім цього, авторегістратор самостійно визначить необхідність включення фар завдяки вбудованому датчику освітленості і своєчасно нагадає про необхідність включити фари спеціальним сигналом.

режим паркування

Активація даного режиму дозволяє використовувати двох канальний автомобільний відеореєстратор Gazer F225 для охоронної зйомки в припаркованому автомобілі. Після відключення двигуна реєстратор зупиняє запис і відновлює її тільки при виявленні руху в кадрі. При відновленні живлення відеореєстратор перейде в стандартний режим запису автоматично.

Підтримка GPS-модуля

і функція попередження про наближення до об'єктів Speedcam

2-х канальний автомобільний відеореєстратор Gazer F225 підтримує підключення опціонального GPS модуля Gazer ACG225 і функцію відтворення голосових підказок Speedcam. У режимі попередження про наближення до об'єктів на дорозі (перехід в даний режим здійснюється натисненням однієї кнопки) на екрані реєстратора постійно буде відображатися поточна швидкість автомобіля і дозволена швидкість на конкретній ділянці руху. За 500 метрів до наближення до об'єкта на дисплеї будуть титрувати дані про тип об'єкту і залишився відстані до нього, з дублюванням інформації голосової підказкою.

База даних об'єктів включає в себе розміщення відеокамер, стаціонарних і пересувних радарів, «лежачих» поліцейських, пішохідних переходів, стаціонарних постів поліції, небезпечних ділянок дороги і інших важливих місць і подій. Також ви можете завантажити альтернативну (власну) базу даних важливих точок і подій на дорозі.

В комплекті:
- блок живлення від автомобільної розетки;
- кріплення центрального блоку;
- карта пам'яті Gazer microSD 8Gb (Class 10);
Опціонально зовнішній GPS-модуль з динаміком Gazer ACG225.

Разрешение записи
Full HD 1080p-1920x1080
Угол обзора
160
Тип
Универсальный
Корпус
моноблок
Оснащение
Выносная камера, Подсветка, Аварийная кнопка
Функции
G-сенсор, LDWS, HDR, FCWS/ADAS, DEWARP
Тип крепления
наклейка, поворотное
Количество камер
2
Экран
Есть
Диагональ экрана
2.7 (дюймы)
Аккумулятор
съемный
Процессор
Ambarella A7
Максимальный объем карты памяти
128 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
AV, HDMI, micro USB
Цвет
Черный
Страна производитель
Китай
Встроенный GPS
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Регистратор красивый и удобный для скрытого монтажа. Но это единственное что есть положительного - в работе он абсолютно ненадежен. Постоянные зависания и перезагрузки во время поездок. Дорогая бесполезная игрушка, не подходящая на роль видеорегистратора

    Стас, 03.09.2016

Другие модели марки «Gazer» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели