Есть в наличии
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
31 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FANTOM ACF-2- Двухпроводный привод центрального замка

Центральный замок ACF-2 от Fantom. Тип - 2-х проводной актуатор. Материал корпуса – ударопрочный и термостойкий пластик. Ход поршня – 22 мм. Усилие – 6 кг. Количество циклов – более 50 тысяч. Особенности: поворотный шток 360°; корпус защищен от влаги и грязи.
Центральный замок – это специальная система блокировки замков автомобиля, или проще говоря, устройство способное закрывать
Читать полностью
Технічні параметри:

FANTOM ACF-2- Двопровідний привід центрального замка

Центральний замок ACF-2 від Fantom. Тип - 2-х провідної актуатор. Матеріал корпусу - ударостійкий і термостійкий пластик. Хід поршня - 22 мм. Зусилля - 6 кг. Кількість циклів - понад 50 тисяч. Особливості: поворотний шток 360°; корпус захищений від вологи і бруду.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Тип
Актуатор
Развиваемое усилие до
6
Бренд
Fantom

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  виктор , 15.01.2018

  на сколько воль привод ACF-2

  Эксперт avtozvuk.ua

  Напряжение 12 вольт

  Андрей, 21.12.2016

  Хватит закрить двери в w124?

  Эксперт avtozvuk.ua

  хватит

  Ser Ser, 02.10.2016

  Подойдет на открытие багажника???

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fantom» в категории «Привод дверей»
Показать все модели