Нет в наличии
2612 грн.
Наличные:
2612 грн
Безнал:
3135 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


Pixel plus BC-118 (3 megapixel)

Новейший автомобильный видеорегистратор с впечатляющими возможностями. Автомобильный видеорегистратор Pixel Plus 118 – настоящая революция в области автомобильных видеокамер, ведь возможности устройства явно опередили время: 3 мегапиксельная камера, гарантирующая несомненно лучшее качество видео съемки, режим фото съемки – при этом путем интерполяции можно рассчитывать на съемку с разрешением до 8 мегапикселей!!!
Читать полностью
Pixel plus BC-118 (3 megapixel)

Новітній автомобільний відеореєстратор з вражаючими можливостями. Автомобільний відеореєстратор Pixel Plus 118 - справжня революція в області автомобільних відеокамер, адже можливості пристрою явно випередили час: 3-мегапіксельна камера, яка гарантує безсумнівно краща якість відео зйомки, режим фото зйомки - при цьому шляхом інтерполяції можна розраховувати на зйомку з роздільною здатністю до 8 мегапікселів !! ! Акумуляторна батарея (стандарт Nokia) - гарантує автономну роботу до 10 годин! Надчутлива матриця забезпечує можливість зйомки в умовах обмеженої видимості (1Lux), підтримка зовнішніх карт пам'яті SD - до 32 GB, 72 градуса - кут огляду і робоча температура - (-10 до 60 градусів за Цельсієм) І тепер найцікавіше нововведення - режим охорони, в цьому режимі камера здатна знаходиться в стані очікування до 1000 годин, як тільки камера розпізнає мову або інші звуки вона автоматично перейде в режим запису відео і аудіо інформації, це дозволяє камеру використовувати як прихованої камери для запису того, що відбувається не тільки в автомобілі, але і в приміщенні і т.д

Pixel Plus BC-118 - автомобільний відеореєстратор забезпечує кращу якість зйомки в класі компактних мультифункціональних автономних автомобільних камер, застосовувана високочутлива 3 megapixel матриця забезпечує кращу якість відео матеріалу в своїй ціновій категорії, адже якість відеоінформації має особливу, першорядну важливість особливо у випадках коли відеоматеріали є частиною доказової бази вашої невинністю, або підставою для подолання ступеня вини третіх осіб, важливими є самі найменші деталі, адже для відновлення точної картини того, що відбувається потрібно максимально якісний відеоматеріал. Камера так само має функцію фотозйомки що об'єктивно дозволяє отримати додаткову перевагу в різних ситуаціях, завдяки наявності потужного акумулятора автомобільний відеореєстратор може успішно застосовуватися в автономному режимі, коли цього вимагає ситуація або в цьому є необхідність. Цікавою функцією є автоматичне включення камери на звук, тобто камера може виконувати функцію сторожа який перебуваючи в режимі очікування, почне запис як тільки в радіусі 3 метрів він пізнає людський голос. Автомобільний відеореєстратор виробляє запис в реальному часі, тобто удруковує дату і час, практично ніхто з конкурентів не може уявити нічого подібного в даному ціновому діапазоні, автомобільний відеореєстратор Pixel Plus 118 надійне і функціональний пристрій, який забезпечує якісну відео, аудіо або фотозйомку запис як автомобілі, так і поза ним, а якісні технічні характеристики будуть запорукою успішного використання пристрою і професійних цілях.

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Угол обзора
72
Тип крепления
поворотное, присоска
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Разрешение сенсора
3
Цвет
черный
Порты и разъемы
mini USB
Корпус
мини
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
Pixel Plus

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pixel Plus» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели