Шины DUNLOP WinterResponse 2 (185/65R15 88T) dn3


Нет в наличии
1737 грн.
Наличные:
1737 грн
Безнал:
2085 грн
Приватбанк:
1872 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dunlop WinterResponse 2 (185/65R15 88T) dn3 - Шина

Применение: легковые
Сезон: зима
Размер: R15
Ширина: 185 мм
Высота профиля в % к ширине покрышки: 65
Индекс нагрузки: 560 кг
Индекс скорости: 190 км/ч
Вид: нешипованная
Тип: TL – бескамерная

Новинка 2013 года - зимние шины для легковых автомобилей Dunlop Winter Response 2 обладают отличными показателями торможения и управляемости в любых
Читать полностью
Технічні параметри:

Dunlop WinterResponse 2 (185/65R15 88T) dn3 - Шина

Застосування: легкові
Сезон: зима
Розмір: R15
Ширина: 185 мм
Висота профілю у% до ширини покришки: 65
Індекс навантаження: 560 кг
Індекс швидкості: 190 км / год
Вид: нешипована
Тип: TL - безкамерна

Новинка 2013 року - зимові шини для легкових автомобілів Dunlop Winter Response 2 володіють відмінними показниками гальмування і керованості в будь-яких дорожніх умовах в зимовий період. Нова модель демонструє також хорошу керованість на мокрому покритті і низький опір коченню. Поліпшення зчіпних властивостей на снігу в порівнянні з моделлю - попередницею Dunlop SP Winter Response вдалося досягти за рахунок нового малюнка протектора, плечові блоки якого розташовані під кутом 45 градусів і містять ламелі (прорізи), які сприяють поліпшенню зчеплення на снігу і льоду. Оптимальне розташування блоків у центральній частині протектора шин збільшує площу контакту з поверхнею, тим самим зменшуючи гальмівний шлях і збільшуючи зчеплення при розгоні. Ретельно продумана дренажна система, яка разом з великою кількістю ламелей підвищує рівень безпеки при русі по мокрій дорозі. Оптимізована форма каркаса, що дозволило знизити опір коченню.

Отже, шини Dunlop SP Winter Response 2 стали більш економічними. Шини виготовлені за технологією MRT, яка передбачає конструкцію шини з декількома радіусами кривизни, що дозволяє розподіляти тиск на протектор більш рівномірно. Таке рішення значно покращує контроль автомобіля на трасі та поворотах. До складу гумової суміші включені з'єднання silica - plus, що роблять шину еластичною навіть при дуже низьких температурах. Умови їзди взимку можуть різко і несподівано змінитися, дорога може бути засніженою, обледенілою, мокрою, покритою сльотою та брудом. Але інженери Dunlop подбали про безпеку в різних умовах, використовуючи технологію Мульти Ламелей. Ця система передбачає наявність на протекторі безлічі ламелей різних типів, які вступають в дію при певному типі дорожнього полотна.

Сезонность
зимние шины
Ширина профиля шины
185
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R15
Назначение
легковые
Бренд
DUNLOP

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «DUNLOP» в категории «Шины»
Показать все модели