Свечи зажигания Beru Z203


Нет в наличии
116 грн.
Наличные:
116 грн
Безнал:
139 грн
126 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Beru Z203 - Свеча зажигания

Компания BERU была основана в 1905 году. Она специализируется на производстве оригинальных комплектующих к автомобильным системам охлаждения, кондиционирования и зажигания. На сегодняшний день, компания BERU имеет 22 собственных завода, расположенных в разных странах мира и оборудованных современными производственными линиями.
Свечи зажигания BERU соответствуют международным требованиям и стандартам
Читать полностью
Технічні характеристики:

Beru Z203 - Свічка запалювання

Компанія BERU була заснована в 1905 році. Вона спеціалізується на виробництві оригінальних комплектуючих до автомобільних систем охолодження, кондиціонування та запалювання. На сьогоднішній день, компанія BERU має 22 власних заводи, розташованих в різних країнах світу і обладнаних сучасними виробничими лініями.
Свічки запалювання BERU відповідають міжнародним вимогам і стандартам якості. Висока безпека і надійність забезпечують стабільний попит, як на території України, так і за її межами. Дані свічки підходять для заміни оригінальних деталей при плановому ТО. Ресурс автомобільних свічок запалювання BERU відповідає інтервалу заміни, який рекомендує автовиробник. Завдяки впровадженню нових технологій виробництва та постійному удосконаленню конструкції, свічки запалювання BERU залишаються конкурентно спроможними на світовому ринку. Автомобільні свічки запалювання BERU забезпечують ефективне згорання паливної суміші в широкому температурному діапазоні, що дає стабільну роботу двигуна незалежно від температури навколишнього середовища. Потужний іскровий потік здатний запалювати збіднені суміші пального.

Тип
Свечи зажигания
Диаметр резьбы
14 (мм)
Длина резьбы
19 (мм)
Материал электродов
сплав железа/меди/никеля/хрома
Количество боковых электродов
одноэлектродная
Калильное число
8
Зазор между электродами
0.9 (мм)
Размер зева гаечного ключа
16 (мм)
Момент затяжки
25 (Нм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Beru» в категории «Свечи зажигания и накала»
Показать все модели