Пуско зарядное устройство КЕНТАВР ПЗУ-120СП


Нет в наличии
1730 грн.
Наличные:
1730 грн
Безнал:
2076 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-120СП - Пускозарядное устройство

По своим возможностям пускозарядное устройство Кентавр ПЗУ-120СП превосходит многие аппараты аналогичных моделей благодаря большой надежности и компактности. Выполненный в виде небольшого ящика прямоугольной формы с выдвижной ручкой из мягкого, но прочного материала, инструмент прекрасно справляется с запуском любого автомобильного двигателя, включая фургоны и малогабаритные грузовые машины или
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-120СП - Пускозарядний пристрій

За своїми можливостями пускозарядний пристрій Кентавр ПЗУ-120СП перевершує багато апаратів аналогічних моделей завдяки великій надійності і компактності. Виконаний у вигляді невеликого ящика прямокутної форми з висувною ручкою з м'якого, але міцного матеріалу, інструмент прекрасно справляється з запуском будь-якого автомобільного двигуна, включаючи фургони і малогабаритні вантажні машини або зарядки їх акумуляторів на 12 / 24В. Надійне виконання в металевому корпусі забезпечує тривалі терміни експлуатації. З вагою в 6 кілограм досить мобільний для використання в дорозі, тривалих подорожах, не займає багато місця. Укомплектований усіма необхідними шнурами та клемами для підключення до акумуляторів.
Підходить для заряду акумуляторів ємністю від 20 до 300 А / год при максимальній споживаної потужністю зарядки 0,8 кВт, а пуску 3,2 кВт. Максимальний пусковий струм у ПЗУ 120СП становить 120А, а максимальний струм зарядки досягає 20А. При неправильному підключенні клем до акумуляторів спрацьовує захист від інверсії полярності, яка не допустить пошкодження батареї. Інформація про неправильність підключення надходить на панель управління у вигляді світлового і звукового сигналу. Крім инверсной захисту в пускозаряде є вбудована захисна система від перенавантаження.

З панелі керування пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-120СП легко і зрозуміло запускається і контролюється під час роботи. Поруч з кнопкою включення приладу в роботу знаходиться перемикач режимів заряду і пуску. Для відображення показання струму на панелі розміщений аналоговий амперметр. Підключення двенадцатівольтових або двадцатічетирехвольтових електроприладів відбувається за допомогою відповідних роз'ємів, розміщених на передній панелі. Заряд акумуляторів здійснюється автоматично без необхідності контролю за процесом з самостійним відключенням приладу при повній батареї. Має високий клас захисту IP21, що визначає прилад як пило- та вологозахищений. Надійний герметичний корпус забезпечує відмінний захист від зовнішніх механічних впливів.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Емкость аккумулятора
50, 200, 100, 300 (Ач)
Ток пусковой
120 (A)
Ток заряда
20 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12+24В, 24В, 12В
Потребляемая мощность
800 (Ватт)
Индикация заряда
Стрелочная
Подключение к батарее
Крокодилы
Длина
250 (мм)
Ширина
240 (мм)
Высота
150 (мм)
Вес
6 (кг)
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели