Пуско зарядное устройство КЕНТАВР ПЗУ-150СП


Нет в наличии
2000 грн.
Наличные:
2000 грн
Безнал:
2400 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-150СП - Пускозарядное устройство

Незаменимым в дороге прибором окажется пускозарядное устройство Кентавр ПЗУ-150СП для всех автолюбителей, включая обладателей не только легковых, но и грузовых автомобилей и различной мощности фургонов. А все потому, что в его возможности входит и запуск двигателя, и подзарядка автомобильного аккумулятора для дальнейшего использования. Кроме автомобильных аккумуляторов, ПЗУ может проводить
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-150СП - Пускозарядний пристрій

Незамінним помічником в дорозі приладом виявиться пускозарядний пристрій Кентавр ПЗУ-150СП для всіх автолюбителів, включаючи власників не лише легкових, але і вантажних автомобілів і різної потужності фургонів. А все тому, що в його можливості входить і запуск двигуна, і підзарядка автомобільного акумулятора для подальшого використання. Крім автомобільних акумуляторів, ПЗУ може проводити заряд будь-якої електронної техніки з харчуванням на 12В або 24В з батареями ємністю від 20 до 400 амперчасах за короткий час. Підключення для заряду відбувається за допомогою комплекту шнурів зі спеціальними зажимами, які йдуть в комплекті. Володіючи невеликою вагою і компактними габаритами, пуско-зарядний пристрій легко поміщається в багажнику або навіть в салоні, в залежності від потреби.
Зовнішня конструкція виконана просто, але зі смаком, представляючи собою ергономічного виду корпус в жовтому кольорі з якісного металу. Міцний металевий корпус відмінно захистить пристрій від зовнішніх механічних пошкоджень і від проникнення пилу і вологи. За захисними функціями приладу призначений клас захисту IP21. Зручність при транспортуванні пускового апарату додає і вбудована у верхню панель висувна рукоятка з міцного м'якого матеріалу, яка комфортно лежить в руці і не створює незручностей під час руху. Форма паралелепіпеда в конструкції з широкою основою забезпечила апарату підвищену стійкість на нерівній поверхні.

Завдяки сучасним технологіям, пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-150СП може призвести миттєвий запуск двигуна в будь-яку погоду і низьких температурах. Для включення пускозаряда в роботу досить натиснути кнопку на панелі управління. Розміщена на лицьовій стороні корпусу панель, крім кнопки включення приладу в роботу, також вміщує в собі клавішу перемикання режимів пуск / заряд, аналоговий амперметр для відображення чинного струму заряду або запуску, роз'єми для підключення пристроїв з живленням на 12В або 24В, сигнальні повідомлення в аварійних ситуаціях. Для тривалої та безперебійної роботи пускозарядних апарату передбачені системи захисту від перегріву, короткого замикання, перевантажень і проти інверсії полярності. У кожному з перерахованих випадків про проблему системи інформують сигнальними повідомленнями на панель управління.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Емкость аккумулятора
200, 150, 100, 90, 50, 400, 300 (Ач)
Ток пусковой
150 (A)
Ток заряда
30 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12+24В, 24В, 12В
Потребляемая мощность
1000 (Ватт)
Индикация заряда
Стрелочная
Подключение к батарее
Крокодилы
Длина
250 (мм)
Ширина
240 (мм)
Высота
150 (мм)
Вес
6.8 (кг)
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели