Нет в наличии
2000 грн.
Наличные:
2000 грн
Безнал:
2400 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-150СП - Пускозарядное устройство

Незаменимым в дороге прибором окажется пускозарядное устройство Кентавр ПЗУ-150СП для всех автолюбителей, включая обладателей не только легковых, но и грузовых автомобилей и различной мощности фургонов. А все потому, что в его возможности входит и запуск двигателя, и подзарядка автомобильного аккумулятора для дальнейшего использования. Кроме автомобильных аккумуляторов, ПЗУ может проводить
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-150СП - Пускозарядний пристрій

Незамінним помічником в дорозі приладом виявиться пускозарядний пристрій Кентавр ПЗУ-150СП для всіх автолюбителів, включаючи власників не лише легкових, але і вантажних автомобілів і різної потужності фургонів. А все тому, що в його можливості входить і запуск двигуна, і підзарядка автомобільного акумулятора для подальшого використання. Крім автомобільних акумуляторів, ПЗУ може проводити заряд будь-якої електронної техніки з харчуванням на 12В або 24В з батареями ємністю від 20 до 400 амперчасах за короткий час. Підключення для заряду відбувається за допомогою комплекту шнурів зі спеціальними зажимами, які йдуть в комплекті. Володіючи невеликою вагою і компактними габаритами, пуско-зарядний пристрій легко поміщається в багажнику або навіть в салоні, в залежності від потреби.
Зовнішня конструкція виконана просто, але зі смаком, представляючи собою ергономічного виду корпус в жовтому кольорі з якісного металу. Міцний металевий корпус відмінно захистить пристрій від зовнішніх механічних пошкоджень і від проникнення пилу і вологи. За захисними функціями приладу призначений клас захисту IP21. Зручність при транспортуванні пускового апарату додає і вбудована у верхню панель висувна рукоятка з міцного м'якого матеріалу, яка комфортно лежить в руці і не створює незручностей під час руху. Форма паралелепіпеда в конструкції з широкою основою забезпечила апарату підвищену стійкість на нерівній поверхні.

Завдяки сучасним технологіям, пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-150СП може призвести миттєвий запуск двигуна в будь-яку погоду і низьких температурах. Для включення пускозаряда в роботу досить натиснути кнопку на панелі управління. Розміщена на лицьовій стороні корпусу панель, крім кнопки включення приладу в роботу, також вміщує в собі клавішу перемикання режимів пуск / заряд, аналоговий амперметр для відображення чинного струму заряду або запуску, роз'єми для підключення пристроїв з живленням на 12В або 24В, сигнальні повідомлення в аварійних ситуаціях. Для тривалої та безперебійної роботи пускозарядних апарату передбачені системи захисту від перегріву, короткого замикання, перевантажень і проти інверсії полярності. У кожному з перерахованих випадків про проблему системи інформують сигнальними повідомленнями на панель управління.

Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В, 24В
Емкость аккумулятора
50, 90, 100, 150, 200, 300, 400
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Ток заряда
30
Индикация заряда
Стрелочная
Потребляемая мощность
1000
Высота
150
Ширина
240
Длина
250
Вес
6.8
Производство
Украина
Подключение к батарее
Крокодилы
Ток пусковой
150
Функции и оснащение
Наличие амперметра
Бренд
КЕНТАВР

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели