Пуско зарядное устройство КЕНТАВР ПЗУ-400СП


Нет в наличии
2784 грн.
Наличные:
2784 грн
Безнал:
3341 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-400СП - Пускозарядное устройство

Пуско-зарядное устройство Кентавр ПЗУ-400 СП отличается от предыдущих моделей увеличенными показателями пускового тока и тока заряда, а также совершенно другой конструкцией, которая упрощает эксплуатацию, несмотря на увесистость аппарата. Конструктивными особенностями пускозарядного прибора является форма в виде чемодана на транспортировочных колесиках и удобной рукояткой для удерживания при
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-400СП - Пускозарядний пристрій

Пуско-зарядний пристрій Кентавр ПЗУ-400 СП відрізняється від попередніх моделей збільшеними показниками пускового струму і струму заряду, а також абсолютно іншою конструкцією, яка спрощує експлуатацію, незважаючи на важкість апарату. Конструктивними особливостями пускозарядних приладу є форма у вигляді валізи на транспортувальних коліщатках і зручною рукояткою для утримування при переміщенні. Вертикальне розташування корпусу досить стійке, а розміщення панелі управління на верхньому майданчику корпусу біля ручки найбільш комфортне у використанні. На бічній стороні корпусу є кишеня, призначений для зберігання комплекту шнурів. Комбінована з металу і пластика конструкція надійно захищає від механічного впливу і володіє класом захисту IP21. Таким чином, герметичний корпус не допускає попадання пилу і вологи всередину і може використовуватися на відкритих місцевостях в будь-яку погоду.
Пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-400 СП підходить для запуску двигунів різної потужності, від легкових автомобілів і мотоциклів, до сільськогосподарських вантажівок, фургонів і моторних човнів з пусковим струмом в межах до 250А. При піковому значенні струму споживана пусковим електроінструментом потужність дорівнює 8кВт. Для заряду автомобільних акумуляторів ємністю від 20 до 500 амперчасах зарядний пристрій Кентавр ПЗУ-400 СП має струмом заряду 40А, при якому споживана потужність становить 1,2 кВт. Прилад має два перемикаються режиму заряду на 12В і на 24В, що збільшує його функціональність. Завдяки йде в комплекті шнурах з зажимами на клеми апарат легко підключити до акумуляторів без спеціальної вправності.

Все управління здійснюється з верхньої панелі, яка вміщує в себе кнопку включення, клавішу перемикання режимів заряду для акумуляторів з напругою 12В або 24В, відповідні роз'єми для їх підключення, аналоговий амперметр з точними свідченнями струму заряду або пуску, а також сигнальні індикатори, що повідомляють про аварійні ситуаціях. Основний необхідним захистом в пускозарядних пристроях є захист проти інверсії полярності, яка оберігає акумулятори від поломки. Крім цього, пускозарядних прилад має захист від короткого замикання, перевантаження, перегріву. Створений за всіма стандартами сучасних технологій і з урахуванням екстремальних умов пускозарядних апарат не підведе в потрібний момент і прослужить довгий час без особливого обслуговування і поломок.

Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В, 24В
Емкость аккумулятора
50, 100, 200, 300, 400
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Ток заряда
40
Индикация заряда
Стрелочная
Потребляемая мощность
1200
Высота
290
Ширина
280
Длина
610
Вес
15
Производство
Украина
Подключение к батарее
Крокодилы
Ток пусковой
250
Функции и оснащение
Наличие амперметра
Бренд
КЕНТАВР

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели