Пуско зарядное устройство КЕНТАВР ПЗУ-400СП


Нет в наличии
2784 грн.
Наличные:
2784 грн
Безнал:
3341 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-400СП - Пускозарядное устройство

Пуско-зарядное устройство Кентавр ПЗУ-400 СП отличается от предыдущих моделей увеличенными показателями пускового тока и тока заряда, а также совершенно другой конструкцией, которая упрощает эксплуатацию, несмотря на увесистость аппарата. Конструктивными особенностями пускозарядного прибора является форма в виде чемодана на транспортировочных колесиках и удобной рукояткой для удерживания при
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-400СП - Пускозарядний пристрій

Пуско-зарядний пристрій Кентавр ПЗУ-400 СП відрізняється від попередніх моделей збільшеними показниками пускового струму і струму заряду, а також абсолютно іншою конструкцією, яка спрощує експлуатацію, незважаючи на важкість апарату. Конструктивними особливостями пускозарядних приладу є форма у вигляді валізи на транспортувальних коліщатках і зручною рукояткою для утримування при переміщенні. Вертикальне розташування корпусу досить стійке, а розміщення панелі управління на верхньому майданчику корпусу біля ручки найбільш комфортне у використанні. На бічній стороні корпусу є кишеня, призначений для зберігання комплекту шнурів. Комбінована з металу і пластика конструкція надійно захищає від механічного впливу і володіє класом захисту IP21. Таким чином, герметичний корпус не допускає попадання пилу і вологи всередину і може використовуватися на відкритих місцевостях в будь-яку погоду.
Пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-400 СП підходить для запуску двигунів різної потужності, від легкових автомобілів і мотоциклів, до сільськогосподарських вантажівок, фургонів і моторних човнів з пусковим струмом в межах до 250А. При піковому значенні струму споживана пусковим електроінструментом потужність дорівнює 8кВт. Для заряду автомобільних акумуляторів ємністю від 20 до 500 амперчасах зарядний пристрій Кентавр ПЗУ-400 СП має струмом заряду 40А, при якому споживана потужність становить 1,2 кВт. Прилад має два перемикаються режиму заряду на 12В і на 24В, що збільшує його функціональність. Завдяки йде в комплекті шнурах з зажимами на клеми апарат легко підключити до акумуляторів без спеціальної вправності.

Все управління здійснюється з верхньої панелі, яка вміщує в себе кнопку включення, клавішу перемикання режимів заряду для акумуляторів з напругою 12В або 24В, відповідні роз'єми для їх підключення, аналоговий амперметр з точними свідченнями струму заряду або пуску, а також сигнальні індикатори, що повідомляють про аварійні ситуаціях. Основний необхідним захистом в пускозарядних пристроях є захист проти інверсії полярності, яка оберігає акумулятори від поломки. Крім цього, пускозарядних прилад має захист від короткого замикання, перевантаження, перегріву. Створений за всіма стандартами сучасних технологій і з урахуванням екстремальних умов пускозарядних апарат не підведе в потрібний момент і прослужить довгий час без особливого обслуговування і поломок.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Емкость аккумулятора
400, 300, 200, 100, 50 (Ач)
Ток пусковой
250 (A)
Ток заряда
40 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12+24В, 24В, 12В
Потребляемая мощность
1200 (Ватт)
Индикация заряда
Стрелочная
Подключение к батарее
Крокодилы
Длина
610 (мм)
Ширина
280 (мм)
Высота
290 (мм)
Вес
15 (кг)
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели