Нет в наличии
3540 грн.
Наличные:
3540 грн
Безнал:
4248 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-600С - Пускозарядное устройство

Профессионального уровня пускозарядное устройство Кентавр ПЗУ-600С сориентировано производителем для эксплуатирования на промышленных объектах, вроде автотранспортного предприятия или крупной станции технического обслуживания. Мощная по своим характеристикам модель способна с легкостью запускать двигатели различного автомобильного транспорта до крупной грузовой техники и заряжать аккумуляторные
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-600С - Пускозарядний пристрій

Професійного рівня пускозарядний пристрій Кентавр ПЗУ-600С зорієнтоване виробником для експлуатування на промислових об'єктах, на кшталт автотранспортного підприємства або великої станції технічного обслуговування. Потужна за своїми характеристиками модель здатна з легкістю запускати двигуни різного автомобільного транспорту до великої вантажної техніки і заряджати акумуляторні батареї різної ємності від 20 до 1000 амперчасах з напругою заряду в двох позиціях - на 12В і 24В. Висока надійність створеного електроінструменту і його великий запас потужності дозволяють виробляти обслуговування великої кількості автомобілів послідовно, що дуже зручно на великих СТО.

Незважаючи на чималу габаритність і вага в 21 кілограм, пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-600 С є досить мобільним апаратом за рахунок наявності на корпусі пари транспортувальних коліс і двох зручних рукояток для утримування під час переміщення. Прямокутна форма корпусу передбачає вертикальне розташування під час роботи і пересування. Для кращої стійкості на дні корпуса крім коліс знаходиться опорна ніжка, яка надійно і збалансовано утримує стабільність на будь-якій поверхні. Зовнішній кожух жовтого кольору виготовлений з міцного металу, який володіє відмінним захистом від будь-яких механічних пошкоджень і попадання сторонніх предметів, пилу і вологи всередину. Конструктивно продуманий відсік для зберігання шнурів, що йдуть в комплекті.

Пристрій зарядний Кентавр ПЗУ600С управляється з зручно розташованої на верхній частині корпусу панелі управління, яка містить всі важливі елементи контролю. Крім клавіші швидкого включення, на панелі розмістилися аварійні індикатори, що інформують про критичних ситуаціях в роботу ПЗУ, важіль перемикання між режимами пуск / заряд, два роз'єми для підзарядки батарей з підписаними напруженнями на 12В і 24В, а також аналоговий амперметр, що відображає поточні показання струму. Підвищену надійність і довгостроковість роботи приладу забезпечують впроваджені в ньому системи захисту від перевантажень, короткого замикання і перегріву, а також захист проти неправильного підключення полярності до клем акумулятора.

Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В, 24В
Емкость аккумулятора
50, 150, 400, 600, 700
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Ток заряда
60
Индикация заряда
Стрелочная
Потребляемая мощность
2200
Высота
270
Ширина
350
Длина
670
Вес
21
Производство
Украина
Подключение к батарее
Крокодилы
Ток пусковой
360
Функции и оснащение
Наличие амперметра
Бренд
КЕНТАВР

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели