Пуско зарядное устройство КЕНТАВР ПЗУ-600С


Нет в наличии
3540 грн.
Наличные:
3540 грн
Безнал:
4248 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кентавр ПЗУ-600С - Пускозарядное устройство

Профессионального уровня пускозарядное устройство Кентавр ПЗУ-600С сориентировано производителем для эксплуатирования на промышленных объектах, вроде автотранспортного предприятия или крупной станции технического обслуживания. Мощная по своим характеристикам модель способна с легкостью запускать двигатели различного автомобильного транспорта до крупной грузовой техники и заряжать аккумуляторные
Читать полностью
Технічні параметри:

Кентавр ПЗУ-600С - Пускозарядний пристрій

Професійного рівня пускозарядний пристрій Кентавр ПЗУ-600С зорієнтоване виробником для експлуатування на промислових об'єктах, на кшталт автотранспортного підприємства або великої станції технічного обслуговування. Потужна за своїми характеристиками модель здатна з легкістю запускати двигуни різного автомобільного транспорту до великої вантажної техніки і заряджати акумуляторні батареї різної ємності від 20 до 1000 амперчасах з напругою заряду в двох позиціях - на 12В і 24В. Висока надійність створеного електроінструменту і його великий запас потужності дозволяють виробляти обслуговування великої кількості автомобілів послідовно, що дуже зручно на великих СТО.

Незважаючи на чималу габаритність і вага в 21 кілограм, пусковий пристрій Кентавр ПЗУ-600 С є досить мобільним апаратом за рахунок наявності на корпусі пари транспортувальних коліс і двох зручних рукояток для утримування під час переміщення. Прямокутна форма корпусу передбачає вертикальне розташування під час роботи і пересування. Для кращої стійкості на дні корпуса крім коліс знаходиться опорна ніжка, яка надійно і збалансовано утримує стабільність на будь-якій поверхні. Зовнішній кожух жовтого кольору виготовлений з міцного металу, який володіє відмінним захистом від будь-яких механічних пошкоджень і попадання сторонніх предметів, пилу і вологи всередину. Конструктивно продуманий відсік для зберігання шнурів, що йдуть в комплекті.

Пристрій зарядний Кентавр ПЗУ600С управляється з зручно розташованої на верхній частині корпусу панелі управління, яка містить всі важливі елементи контролю. Крім клавіші швидкого включення, на панелі розмістилися аварійні індикатори, що інформують про критичних ситуаціях в роботу ПЗУ, важіль перемикання між режимами пуск / заряд, два роз'єми для підзарядки батарей з підписаними напруженнями на 12В і 24В, а також аналоговий амперметр, що відображає поточні показання струму. Підвищену надійність і довгостроковість роботи приладу забезпечують впроваджені в ньому системи захисту від перевантажень, короткого замикання і перегріву, а також захист проти неправильного підключення полярності до клем акумулятора.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «КЕНТАВР» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели