Заканчивается
15660 грн.
Наличные:
15660 грн
Безнал:
18793 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer CKR4400 - Система кругового обзора

Gazer CKR4400 - современный комплекс, который специализирован в целях установки на автомобили для безопасности на дороге и простоты управления транспортным средством. Система кругового обзора - это функциональное устройство, которое включает одновременно несколько функций: круговой обзор/автомобильный видеорегистратор/видеонаблюдения в припаркованном транспортном средстве.
Gazer CKR4400
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CKR4400 - Система кругового огляду

Gazer CKR4400 - сучасний комплекс, який спеціалізований з метою встановлення на автомобілі Audi A4 для безпеки на дорозі і простоти керування транспортним засобом. Система кругового огляду - це функціональний пристрій, який включає одночасно кілька функцій: круговий огляд / автомобільний відеореєстратор / відеоспостереження в припаркованому транспортному засобі.
Gazer CKR4400 має ряд переваг:
- Загальна панорамна картинка «вид зверху»;
- Установка на штатне місце автомобіля;
- G-сенсор;
- Вологозахищений корпус, клас захисту IP67;
- Функція контролю напруги бортової мережі;
- Режим парковки.
Gazer CKR4400 має в комплекті чотири камери для повного огляду, а також блок для об'єднання сигналів з усіх камер. Використання системи виключає наявність "сліпих зон" і дозволяє контролювати все, що відбувається навколо транспортного засобу в режимі реального часу в форматі «вид зверху».
Файли записуються на карту пам'яті microSD або накопичувач USB в режимі циклічної запису. При виключенні система почне запис при спрацьовуванні G-сенсор. Завдяки функції контролю напруги бортової мережі виключається ймовірність розряду АКБ.
Система кругового огляду має широкий кут огляду 180°. Для камер використовується чутливий HD сенсор 1/3 '' з роздільною здатністю 720x480 пікселів. Кількість ТВ-ліній - 580. Система підтримує стандарт PAL/NTSC і призначена для підключення до будь-якого головного пристрою.

Применение
универсальная
Обзор
круговой
Функции
видеорегистратор, пульт ДУ
Количество камер
4
Бренд
Gazer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Система кругового обзора»
Показать все модели