Система кругового обзора Gazer CKR4400-EL(2014)


Есть в наличии (1-2 дня)
18923 грн.
Наличные:
18923 грн
Безнал:
22709 грн
Кредит ПУМБ:
20711 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Gazer CKR4400-EL(2014) - Система кругового обзора

Применение: Hyundai IX35 EL(2014), 2014-н.в.
Центральный блок
Оперативная память: 256 Mb, DDR2
Интерфейсы: 1x microSD, 1x USB
Функция видеорегистартора: Да, запись 4-х каналов
G-сенсор: Да, независимый, 4 уровня чувствительности
Режим парковки: Да, старт записи по срабатываниию G-сенсора
Контроль напряжения бортовой сети: Да, полное выключение при 11,7В
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CKR4400-EL(2014) - Система кругового огляду

Застосування: Hyundai IX35 EL(2014), 2014-н.ч.
Центральный блок
Оперативная память: 256 Mb, DDR2
Интерфейсы: 1x microSD, 1x USB
Функция видеорегистартора: Да, запись 4-х каналов
G-сенсор: Да, независимый, 4 уровня чувствительности
Режим парковки: Да, старт записи по срабатываниию G-сенсора
Контроль напряжения бортовой сети: Да, полное выключение при 11,7В
Формат видеосигнала: PAL/NTSC
Формат записи: H.264
Объем 1-минуты записи: 15 Мб
Питание: DC 12V
Потребляемый ток" <500mA; в режиме парковки <12mA
Рабочая температура: -20°C ~ +70°C

Камеры
Сенсор: 1/3”
Эффективные пиксели: 720х480
Разрешение: 580 ТВЛ
Минимальная степень освещенности: 0,1 Lux
Угол обзора: 180°
Степень защиты: IP67
Температура эксплуатации: -30°C ~ +70°C

Комплектация
Централный блок с функцией видеорегистратора: Да
Видеоинтерфейс: Нет
Передняя камера: Специальная камера для установки в эмблему автомобиля
Задняя камера: Специальная камера для установки вместо плафона подсветки номерного знака автомобиля
Правая боковая камера: Специальная камера в виде нижней части зеркала
Левая боковая камера: Специальная камера в виде нижней части зеркала
Пульт ДУ: Да
ИК приемник: Да
Карта памяти: Gazer microSDHC 8 Gb (Сlass 10)
Подключение: Plug&Play

Ключевые преимущества:

· Единое панорамное изображение «вид сверху»
· Комплект відеокамер для штатної установки в оригінальні посадочні місця автомобіля Hyundai IX35 EL (2014), 2014-н.ч.
· Функция 4-х канального видеорегистратора
· Встроенный независимый G-cенсор с настройкой чувствительности
· Режим парковки (автоматический старт записи по сигналу G-cенсора в припаркованном автомобиле)
· Контроль напряжения бортовой сети
· Видеокамеры HD с cенсором 1/3’’
· Степень защиты корпуса камер IP67

Принцип роботи

Система кругового огляду Gazer CKR4400-EL-2014 - трендова розробка від Gazer для безпечного руху та комфортного керування автомобілем Hyundai IX35. Модель являє собою многозадачное пристрій, що виконує функцію кругового огляду, автомобільного відеореєстратора і устаткування для охоронного відеоспостереження в припаркованому авто.

Відеосистема включає в себе 4 відеокамери в штатному виконанні і спеціальний блок обробки, який об'єднує відеосигнал з камер в єдине панорамне зображення. Все, що відбувається навколо автомобіля, Ви бачите на моніторі в ракурсі «вид зверху» в реальному часі, без будь-яких сліпих зон. Відеосигнал з кожної з камер записується на micro SD карту пам'яті або USB накопичувач окремим каналом в циклічному режимі. Після відключення двигуна система записує ролики при спрацьовуванні датчика удару (G-cенсор), а функція контролю напруги бортової мережі запобіжить розряд автомобільного акумулятора.

Таке комплексне рішення забезпечує повний контроль обстановки навколо авто і перешкод в невидимих ​​зонах, в рази підвищуючи безпеку під час руху заднім ходом, паркування в обмеженому просторі, повороті і інших маневрах. Завдяки багатофункціональному режиму роботи система Gazer CKR4400- EL-2014 замінює собою декілька пристроїв одночасно, додатково виконуючи завдання дорожнього свідка та охоронної відеосистеми автомобіля Hyundai IX35.

Штатна установка

Відеокамери системи кругового огляду Gazer CKR4400- EL-2014 встановлюються в автомобіль Hyundai IX35 EL (2014), 2014-Н.В. штатно, а процес установки займе мінімум часу і не зажадає монтажних втручань в конструкцію кузова. Дві бічні відеокамери інтегровані в нижні частини бічних дзеркал автомобіля, які повністю ідентичні оригінальним компонентам від автовиробника. Передня відеокамера встановлюється в штатне посадочне місце передньої частини кузова - в емблему автомобіля. Задня камера інтегрована в штатний кріплення, яке повністю відповідає заводському компоненту, і призначене для установки замість плафона підсвічування номерного знака авто.

Ультрагерметічние корпусу

Всі відеокамери виконані в мініатюрних ультрагерметічних корпусах з класом захисту IP67, що дозволяє повністю виключити ймовірність попадання пилу і вологи всередину пристрою. Такі властивості в поєднанні з широким температурним діапазоном роботи забезпечують безперебійне функціонування відеокамер в найнесприятливіших умовах експлуатації: бруд, пил і незліченні миття під високим тиском.

Якісна оптика

Особливість відеокамер системи Gazer CKR4400- EL-2014 - максимально широкий кут огляду 180 °, завдяки чому сигнал об'єднується в єдине панорамне зображення, а водій отримує повноцінний круговий огляд обстановки навколо автомобіля. Для передачі якісного інформативного відеосигналу в будь-який час доби, в тому числі і в повній темряві, всі камери побудовані на базі чутливого HD сенсора 1/3 '' (720х480) і передають зображення в дозволі 580 TVL. Система може передавати відеосигнал в стандартах PAL або NTSC, завдяки чому легко інтегрується з будь-яким відображуючим пристроєм.

Функція відеореєстратора

Одне з ключових переваг системи кругового огляду Gazer CKR4400- EL-2014 - відеорегістрація відбувається навколо автомобіля. Крім основного режиму роботи, система виконує функцію 4-х канального автомобільного реєстратора. При цьому, запис з кожної камери здійснюється окремим каналом в дозволі D1 (704х576) з частотою 30 кадрів в секунду, а сам процес відеозапису проводиться безперервно завдяки функції циклічної перезапису. Ролики зберігаються на micro SD карті пам'яті об'ємом до 32 Gb або на USB накопичувачі.

Вбудований G-cенсор

Система кругового огляду Gazer CKR4400- EL-2014 оснащена вбудованим 3-х осьовим датчиком прискорення (G-cенсор), який фіксує будь-які зміни в характері пересування авто: різкі прискорення, гальмування або удари. Відеоролики, записані в момент спрацьовування G-cенсор, автоматично захищені від видалення при циклічній перезапису. Таким чином, водій може залишатися впевненим, що всі найважливіші відеофайли будуть надійно збережені.

Режим парковки

Крім кругового огляду і відеореєстратора, система Gazer CKR4400- EL-2014 підтримує функцію охоронного відеоспостереження в припаркованому авто. Після виключення двигуна пристрій зупиняє запис і вимикається (при цьому споживання струму у вимкненому режимі складаємо менше 12 мА). Як тільки спрацьовує датчик удару (G-cенсор), система автоматично вмикається і проводить запис 120-секундного відеоролика, потім знову вимикається. Записаний файл автоматично захищена від видалення при циклічній перезапису - видалити відеоролик можна тільки вручну.

Додатково в системі реалізована можливість адаптувати чутливість G-cенсор для максимально точної роботи в залежності від погодних умов і обстановки навколо авто. Щоб уникнути розряду акумулятора автомобіля, у системі передбачена функція контролю напруги бортової мережі: при досягненні значення в 11,7 В пристрій повністю відключається і відновлює свою роботу тільки при наступній подачі сигналу АСС (запуску двигуна).

Все необхідне в комплекті

Система кругового огляду Gazer CKR4400- EL-2014 комплектується всім необхідним для підключення та подальшої експлуатації. Стандартна комплектація пристрою включає в себе дві бічних відеокамери, інтегрованих в нижні пластикові частини бічних дзеркал, передню камеру для штатної установки в емблему автомобіля, задню камеру для установки замість плафона підсвічування номерного знака, блок управління і обробки відео, набір кабелів підключення, фірмову карту пам'яті Gazer microSD 8 Gb (Class10), пульт дистанційного керування і ІК приймач.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Система кругового обзора»
Показать все модели