Нет в наличии
28420 грн.
Наличные:
28420 грн
Безнал:
34106 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer CKR4413-D4 - Система кругового обзора

Комплект видеокамер для штатной установки в оригинальные посадочные места автомобиля Audi A8 (D4), 2012-2014 г.г.
Оперативная память: 256 Mb, DDR2
Интерфейсы: 1x microSD, 1x USB
Функция видеорегистартора: Да, запись 4-х каналов
G-сенсор: Да, независимый, 4 уровня чувствительности
Режим парковки: Да, старт записи по срабатываниию G-сенсора
Контроль напряжения бортовой
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CKR4413-D4 - Система кругового огляду

Комплект відеокамер для штатної установки в оригінальні посадочні місця автомобіля Audi A8 (D4), 2012-2014 р.р.
Оперативна пам'ять: 256 Mb, DDR2
Інтерфейси: 1x microSD, 1x USB
Функція відеорегістартора: Так, запис 4-х каналів
G-сенсор: Так, незалежний, 4 рівня чутливості
Режим парковки: Так, старт запису по срабативаніію G-сенсора
Контроль напруги бортової мережі: Так, повне вимикання при 11,7В
Формат відеосигналу: PAL / NTSC
Формат запису: H.264
Обсяг 1-хвилини запису: 15 Мб
Харчування: DC 12V
Споживаний струм: <500mA; в режимі парковки <12mA
Робоча температура: -20°C ~ + 70°C

Камери
Сенсор: 1/3 "
Ефективні пікселі: 720х480
Дозвіл: 580 ТВЛ
Мінімальна ступінь освітленості: 0,1 Lux
Кут огляду: 180 °
Ступінь захисту: IP67
Температура експлуатації: -30°C ~ + 70°C

Комплектація
Централной блок з функцією відеореєстратора: Так
Відеоінтерфейс: Так
Передня камера: Спеціальна камера для штатної установки в передній частині кузова автомобіля
Задня камера: Спеціальна камера для установки замість ручки відкриття багажник
Права бічна камера: Спеціальна камера у вигляді нижньої частини дзеркала
Ліва бічна камера: Спеціальна камера у вигляді нижньої частини дзеркала
Пульт ДУ: Так
ІК приймач: Так
Карта пам'яті: Gazer microSDHC 8 Gb (Сlass 10)
Підключення: Plug & Play

Ключові переваги:

-єдина Панорамне зображення «вид зверху»
-Комплект Відеокамер для штатної установки в оригінальні посадочні місця автомобіля Audi A8 (D4), 2012-2014 р.р.
-Відеоінтерфейс В комплекті для Plug & Play підключення до оригінального головного пристрою автомобіля Audi A8 (D4), 2012-2014 р.р.
-Функція 4-х канального відеореєстратора
-Вбудований Незалежний G-cенсор з налаштуванням чутливості
-Режим Парковки (автоматичний старт запису по сигналу G-cенсор в припаркованому автомобілі)
-контроль Напруги бортової мережі
-Видеокамера HD з cенсор 1/3 ''
-Ступінь Захисту корпусу камер IP67


Принцип роботи

Система кругового огляду Gazer CKR4413-D4 - трендова розробка від Gazer для безпечного руху та комфортного керування автомобілем Audi A8. Модель являє собою многозадачное пристрій, що виконує функцію кругового огляду, автомобільного відеореєстратора і устаткування для охоронного відеоспостереження в припаркованому авто.

Відеосистема включає в себе 4 відеокамери в штатному виконанні, спеціальний блок обробки, який об'єднує відеосигнал з камер в єдине панорамне зображення, а так само спеціальний відеоінтерфейс для безпосереднього Plug & Play підключення системи кругового огляду до оригінального головного пристрою автомобіля Audi A8 (D4), 2012-2014 р.р. Все, що відбувається навколо автомобіля, Ви бачите на моніторі в ракурсі «вид зверху» в реальному часі, без будь-яких сліпих зон. Відеосигнал з кожної з камер записується на micro SD карту пам'яті або USB накопичувач окремим каналом в циклічному режимі. Після відключення двигуна система записує ролики при спрацьовуванні датчика удару (G-cенсор), а функція контролю напруги бортової мережі запобіжить розряд автомобільного акумулятора.

Таке комплексне рішення забезпечує повний контроль обстановки навколо авто і перешкод в невидимих зонах, в рази підвищуючи безпеку під час руху заднім ходом, паркування в обмеженому просторі, повороті і інших маневрах. Завдяки багатофункціональному режиму роботи система Gazer CKR4413- D4 замінює собою декілька пристроїв одночасно, додатково виконуючи завдання дорожнього свідка та охоронної відеосистеми автомобіля Audi A8.

Штатна установка

Відеокамери системи кругового огляду Gazer CKR4413- D4 встановлюються в автомобіль Audi A8 (D4), 2012-2014 р.р. штатно, а процес установки займе мінімум часу і не зажадає монтажних втручань в конструкцію кузова. Дві бічні відеокамери інтегровані в нижні частини бічних дзеркал автомобіля, які повністю ідентичні оригінальним компонентам від автовиробника. Передня відеокамера встановлюється в штатне посадочне місце передньої частини кузова. Задня камера інтегрована в штатний кріплення, яке повністю відповідає заводському компоненту, і призначене для установки замість ручки відкриття багажника.

Plug & Play підключення до оригінального головного пристрою Audi A8

Відеосигнал від системи кругового огляду передається безпосередньо на оригінальне головний пристрій Audi A8 (D4), 2012-2014 р.р. через спеціальний відеоінтерфейс (перетворювач композитного відео сигналу в сигнал спеціального формату, який підтримується оригінальним головним пристроєм автомобіля). При цьому всі підключення відбувається за принципом Plug & Play, «роз'єм-в-роз'єм», без будь-яких модифікацій або втручання в оригінальну проводку автомобіля і головного пристрою. При цьому система кругового огляду так само підключається до CAN шині автомобіля, і повністю інтегрується і управляється самим автомобілем (включення, виключення, зміна режиму відображення камер на екрані і інші функції).

Ультрагерметічние корпусу

Всі відеокамери виконані в мініатюрних ультрагерметічних корпусах з класом захисту IP67, що дозволяє повністю виключити ймовірність попадання пилу і вологи всередину пристрою. Такі властивості в поєднанні з широким температурним діапазоном роботи забезпечують безперебійне функціонування відеокамер в найнесприятливіших умовах експлуатації: бруд, пил і незліченні миття під високим тиском.

Якісна оптика

Особливість відеокамер системи Gazer CKR4413- D4 - максимально широкий кут огляду 180 °, завдяки чому сигнал об'єднується в єдине панорамне зображення, а водій отримує повноцінний круговий огляд обстановки навколо автомобіля. Для передачі якісного інформативного відеосигналу в будь-який час доби, в тому числі і в повній темряві, всі камери побудовані на базі чутливого HD сенсора 1/3 '' (720х480) і передають зображення в дозволі 580 TVL. Система може передавати відеосигнал в стандартах PAL або NTSC, завдяки чому легко інтегрується з будь-яким відображуючим пристроєм.

Функція відеореєстратора

Одне з ключових переваг системи кругового огляду Gazer CKR4413- D4 - відеорегістрація відбувається навколо автомобіля. Крім основного режиму роботи, система виконує функцію 4-х канального автомобільного реєстратора. При цьому, запис з кожної камери здійснюється окремим каналом в дозволі D1 (704х576) з частотою 30 кадрів в секунду, а сам процес відеозапису проводиться безперервно завдяки функції циклічної перезапису. Ролики зберігаються на micro SD карті пам'яті об'ємом до 32 Gb або на USB накопичувачі.

Вбудований G-cенсор

Система кругового огляду Gazer CKR4413- D4 оснащена вбудованим 3-х осьовим датчиком прискорення (G-cенсор), який фіксує будь-які зміни в характері пересування авто: різкі прискорення, гальмування або удари. Відеоролики, записані в момент спрацьовування G-cенсор, автоматично захищені від видалення при циклічній перезапису. Таким чином, водій може залишатися впевненим, що всі найважливіші відеофайли будуть надійно збережені.

Режим парковки

Крім кругового огляду і відеореєстратора, система Gazer CKR4413- D4 підтримує функцію охоронного відеоспостереження в припаркованому авто. Після виключення двигуна пристрій зупиняє запис і вимикається (при цьому споживання струму у вимкненому режимі складаємо менше 12 мА). Як тільки спрацьовує датчик удару (G-cенсор), система автоматично вмикається і проводить запис 120-секундного відеоролика, потім знову вимикається. Записаний файл автоматично захищена від видалення при циклічній перезапису - видалити відеоролик можна тільки вручну.

Додатково в системі реалізована можливість адаптувати чутливість G-cенсор для максимально точної роботи в залежності від погодних умов і обстановки навколо авто. Щоб уникнути розряду акумулятора автомобіля, у системі передбачена функція контролю напруги бортової мережі: при досягненні значення в 11,7 В пристрій повністю відключається і відновлює свою роботу тільки при наступній подачі сигналу АСС (запуску двигуна).

Все необхідне в комплекті

Система кругового огляду Gazer CKR4413- D4 комплектується всім необхідним для підключення та подальшої експлуатації. Стандартна комплектація пристрою включає в себе дві бічних відеокамери, інтегровані в нижні пластикові частини бічних дзеркал, передню камеру для штатної установки в передній частині кузова, задню камеру для установки замість ручки відкриття багажника, блок управління і обробки відео, відеоінтерфейс для підключення системи до оригінального головному пристрою, набір кабелів підключення, фірмову карту пам'яті Gazer microSD 8 Gb (Class 10), пульт дистанційного керування і ІК приймач.

Применение
штатная
Обзор
круговой
Марка авто
Audi
Функции
видеорегистратор, пульт ДУ
Количество камер
4
Бренд
Gazer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Система кругового обзора»
Показать все модели