Нет в наличии
28420 грн.
Наличные:
28420 грн
Безнал:
34106 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer CKR4413-B7 - Система кругового обзора

Применение: Audi Q5 (8R), 2013-2014
Центральный блок
Оперативная память: 256 Mb, DDR2
Интерфейсы: 1x microSD, 1x USB
Функция видеорегистартора: Да, запись 4-х каналов
G-сенсор: Да, независимый, 4 уровня чувствительности
Режим парковки: Да, старт записи по срабатываниию G-сенсора
Контроль напряжения бортовой сети: Да, полное выключение при 11,7В
Формат
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CKR4413-B7 - Система кругового огляду

Застосування: Audi Q5 (8R), 2013-2014
Центральний блок
Оперативна пам'ять: 256 Mb, DDR2
Інтерфейси: 1x microSD, 1x USB
Функція відеорегістартора: Так, запис 4-х каналів
G-сенсор: Так, незалежний, 4 рівня чутливості
Режим парковки: Так, старт запису по срабативаніію G-сенсора
Контроль напруги бортової мережі: Так, повне вимикання при 11,7В
Формат відеосигналу: PAL / NTSC
Формат запису: H.264
Обсяг 1-хвилини запису: 15 Мб
Харчування: DC 12V
Споживаний струм: <500mA; в режимі парковки <12mA
Робоча температура: -20°C ~ + 70°C

Камери
Сенсор: 1/3 "
Ефективні пікселі: 720х480
Дозвіл: 580 ТВЛ
Мінімальна ступінь освітленості: 0,1 Lux
Кут огляду: 180 °
Ступінь захисту: IP67
Температура експлуатації: -30°C ~ + 70°C

Комплектація
Централной блок з функцією відеореєстратора: Так
Відеоінтерфейс: Так
Передня камера: Спеціальна камера для установки в штатне місце решітки радіатора
Задня камера: Спеціальна камера для установки замість ручки відкриття багажника
Права бічна камера: Спеціальна камера у вигляді нижньої частини дзеркала
Ліва бічна камера: Спеціальна камера у вигляді нижньої частини дзеркала
Пульт ДУ: Так
ІК приймач: Так
Карта пам'яті: Gazer microSDHC 8 Gb (Сlass 10)
Підключення: Plug & Pl

Ключові переваги:

· Единое панорамне зображення «вид зверху»
· Комплект відеокамер для штатної установки в оригінальні посадочні місця автомобіля VW Passat (B7), 2 013 р.р.
· Відеоінтерфейс в комплекті для Plug & Play підключення до оригінального головного пристрою автомобіля VW Passat (B7), 2 013 р.р.
· Комплект відеокамер для штатної установки в оригінальні посадочні місця
· Відеоінтерфейс в комплекті для Plug & Play підключення до оригінального головного пристрою
· Функція 4-х канального відеореєстратора
· Вбудований незалежний G-cенсор з налаштуванням чутливості
· Режим парковки (автоматичний старт запису по сигналу G-cенсор в припаркованому автомобілі)
· Контроль напруги бортової мережі
· Відеокамери HD з cенсор 1/3 ''
· Ступінь захисту корпусу камер IP67

Принцип роботи
Система кругового огляду Gazer CKR 4413-B7 - трендова розробка від Gazer для безпечного руху та комфортного керування автомобілем VW Passat. Модель являє собою многозадачное пристрій, що виконує функцію кругового огляду, автомобільного відеореєстратора і устаткування для охоронного відеоспостереження в припаркованому авто.

Відеосистема включає в себе 4 відеокамери в штатному виконанні, спеціальний блок обробки, який об'єднує відеосигнал з камер в єдине панорамне зображення, а так само спеціальний відеоінтерфейс для безпосереднього Plug & Play підключення системи кругового огляду до оригінального головного пристрою автомобіля VW Passat (B7), 2013 р Все, що відбувається навколо автомобіля, Ви бачите на моніторі в ракурсі «вид зверху» в реальному часі, без будь-яких сліпих зон. Відеосигнал з кожної з камер записується на micro SD карту пам'яті або USB накопичувач окремим каналом в циклічному режимі. Після відключення двигуна система записує ролики при спрацьовуванні датчика удару (G-cенсор), а функція контролю напруги бортової мережі запобіжить розряд автомобільного акумулятора.

Таке комплексне рішення забезпечує повний контроль обстановки навколо авто і перешкод в невидимих зонах, в рази підвищуючи безпеку під час руху заднім ходом, паркування в обмеженому просторі, повороті і інших маневрах. Завдяки багатофункціональному режиму роботи система Gazer CKR4413-B7 замінює собою декілька пристроїв одночасно, додатково виконуючи завдання дорожнього свідка та охоронної відеосистеми автомобіля VW Passat.

Штатна установка

Відеокамери системи кругового огляду Gazer CKR4413-B7 встановлюються в автомобіль VW Passat (B7), 2 013 р.р. штатно, а процес установки займе мінімум часу і не зажадає монтажних втручань в конструкцію кузова. Дві бічні відеокамери інтегровані в нижні частини бічних дзеркал автомобіля, які повністю ідентичні оригінальним компонентам від автовиробника. Передня відеокамера встановлюється в штатне посадочне місце передньої частини кузова - в емблему автомобіля. Задня камера інтегрована в штатний кріплення, яке повністю відповідає заводському компоненту, і призначене для установки замість ручки відкриття багажника.

Plug & Play підключення до оригінального головного пристрою VW Passat

Відеосигнал від системи кругового огляду передається безпосередньо на оригінальне головний пристрій VW Passat (B7), 2013 р.р. через спеціальний відеоінтерфейс (перетворювач композитного відео сигналу в сигнал спеціального формату, який підтримується оригінальним головним пристроєм автомобіля). Всі підключення відбувається за принципом Plug & Play, «роз'єм-в-роз'єм», без будь-яких модифікацій або втручання в оригінальну проводку автомобіля і головного пристрою. При цьому система кругового огляду так само підключається до CAN шині автомобіля, повністю інтегрується і управляється самим автомобілем (включення, виключення, зміна режиму відображення камер на екрані і інші функції).

Ультрагерметічние корпусу

Всі відеокамери виконані в мініатюрних ультрагерметічних корпусах з класом захисту IP67, що дозволяє повністю виключити ймовірність попадання пилу і вологи всередину пристрою. Такі властивості в поєднанні з широким температурним діапазоном роботи забезпечують безперебійне функціонування відеокамер в найнесприятливіших умовах експлуатації: бруд, пил і незліченні миття під високим тиском.

Якісна оптика

Особливість відеокамер системи Gazer CKR4413-B7 - максимально широкий кут огляду 180 °, завдяки чому сигнал об'єднується в єдине панорамне зображення, а водій отримує повноцінний круговий огляд обстановки навколо автомобіля. Для передачі якісного інформативного відеосигналу в будь-який час доби, в тому числі і в повній темряві, всі камери побудовані на базі чутливого HD сенсора 1/3 '' (720х480) і передають зображення в дозволі 580 TVL. Система може передавати відеосигнал в стандартах PAL або NTSC, завдяки чому легко інтегрується з будь-яким відображуючим пристроєм.

Функція відеореєстратора

Одне з ключових переваг системи кругового огляду Gazer CKR4413-B7 - відеорегістрація відбувається навколо автомобіля. Крім основного режиму роботи, система виконує функцію 4-х канального автомобільного реєстратора. При цьому, запис з кожної камери здійснюється окремим каналом в дозволі D1 (704х576) з частотою 30 кадрів в секунду, а сам процес відеозапису проводиться безперервно завдяки функції циклічної перезапису. Ролики зберігаються на micro SD карті пам'яті об'ємом до 32 Gb або на USB накопичувачі.

Вбудований G-cенсор

Система кругового огляду Gazer CKR4413-B7 оснащена вбудованим 3-х осьовим датчиком прискорення (G-cенсор), який фіксує будь-які зміни в характері пересування авто: різкі прискорення, гальмування або удари. Відеоролики, записані в момент спрацьовування G-cенсор, автоматично захищені від видалення при циклічній перезапису. Таким чином, водій може залишатися впевненим, що всі найважливіші відеофайли будуть надійно збережені.

Режим парковки

Крім кругового огляду і відеореєстратора, система Gazer CKR4413-B7 підтримує функцію охоронного відеоспостереження в припаркованому авто. Після виключення двигуна пристрій зупиняє запис і вимикається (при цьому споживання струму у вимкненому режимі складаємо менше 12 мА). Як тільки спрацьовує датчик удару (G-cенсор), система автоматично вмикається і проводить запис 120-секундного відеоролика, потім знову вимикається. Записаний файл автоматично захищена від видалення при циклічній перезапису - видалити відеоролик можна тільки вручну.

Додатково в системі реалізована можливість адаптувати чутливість G-cенсор для максимально точної роботи в залежності від погодних умов і обстановки навколо авто. Щоб уникнути розряду акумулятора автомобіля, у системі передбачена функція контролю напруги бортової мережі: при досягненні значення в 11,7 В пристрій повністю відключається і відновлює свою роботу тільки при наступній подачі сигналу АСС (запуску двигуна).

Все необхідне в комплекті

Система кругового огляду Gazer CKR4413-B7 комплектується всім необхідним для підключення та подальшої експлуатації. Стандартна комплектація пристрою включає в себе дві бічних відеокамери, інтегрованих в нижні пластикові частини бічних дзеркал, передню камеру для штатної установки в емблему автомобіля, задню камеру для установки замість ручки відкриття багажника, блок управління і обробки відео, відеоінтерфейс для підключення системи до оригінального головного пристрою , набір кабелів підключення, фірмову карту пам'яті Gazer microSD 8 Gb (Class 10), пульт дистанційного керування і ІК приймач.

Применение
штатная
Обзор
круговой
Марка авто
Audi
Функции
видеорегистратор, пульт ДУ
Количество камер
4
Бренд
Gazer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Система кругового обзора»
Показать все модели