Нет в наличии
3799 грн.
Наличные:
3799 грн
Безнал:
4559 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer BA400 - Система контроля слепых зон автомобиля

Напряжение питания: DC 12V/24V
Ток потребления: <300 Ма
Температура эксплуатации: -30°С - +70°С
Совместимость с автомобилем: Универсальная
Комплектация: 4 ультразвуковых сенсора (D=21mm), 2 боковых LED индикатора, центральный дисплей, центральный блок правления, монтажный комплект.

Сенсоры
Ультразвуковая частота: 40 кГц
Максимальное расстояние
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer BA400 - Система контролю сліпих зон автомобіля

Напруга живлення: DC 12V / 24V
Струм споживання: <300 Ма
Температура експлуатації: -30 ° С - + 70 ° С
Сумісність з автомобілем: Універсальна
Комплектація: 4 ультразвукових сенсора (D = 21mm), 2 бокових LED індикатора, центральний дисплей, центральний блок правління, монтажний комплект.

Сенсори
Ультразвукова частота: 40 кГц
Максимальна відстань виявлення об'єкта: <3 м
Швидкість виявлення об'єкта: 0,1 сек
Діаметр отвору для установки: 21 мм

Місце встановлення
Передній і задній бампери автомобіля: Блок обробки
Алгоритм захисту від помилкових спрацьовувань: Так
Габарити: 87х83х25 мм

Спосіб установки
На 3М скотч: LED індикатори
Колір індикації: Червоний
Система індикації: 3 режиму індикації, в залежності від відстані від автомобіля до перешкоди: 2 р / с, 4 р / с, безперервно.
Автоматичне відключення при включенні задньої передачі: Так
Спосіб кріплення: На 3М скотчі
Місце установки: Бічні дзеркала / Передні бічні стійки салону

Дисплей
Тип відображення: 3-х кольоровий LCD
Вбудований динамік: Так, з функцією відключення
Колір індикації: Червоний / жовтий / зелений
Відображення дистанції до об'єкта: Так
Автоматичне відключення при включенні задньої передачі: Так
Можливість програмування оповіщень: Так, в меню конфігурацій
Спосіб фіксації: На 3М скотчі
Габарити: 70х18х37 мм

Ключові переваги:
-Повний Контроль обстановки в «сліпих» зонах в радіусі до 3-х метрів;
-контроль Невидимих зон в діапазоні «через ряд»;
-Інтуїтивний Зрозуміла система оповіщень про небезпеку;
-інтелектуальний Алгоритм обробки сигналів з датчиків із захистом від помилкових спрацьовувань;
-Мультіфункціональний Дисплей з відображенням дистанції до перешкоди;
-Повний Комплект підключення Plug & Play.


Принцип роботи

«Сліпі» зони - це бічні області навколо автомобіля, при попаданні в які будь-який об'єкт стає невидимим в бічні дзеркала. Контролювати такі зони, покладаючись на власні сили і досвід, неможливо, у зв'язку з конструктивними особливостями будь-якого транспорту. Система контролю сліпих зон Gazer BA400 - це активний комплекс допоміжного обладнання, яке вчасно попереджає водія про виявлення об'єкта в сліпій зоні.

Спеціальні ультразвукові датчики

Система контролю сліпих зон Gazer BA400 включає в себе 4 спеціальних ультразвукових датчика, які встановлюються в передньому і задньому бамперах автомобіля. Датчики здійснюють моніторинг сліпих зон навколо автомобіля в радіусі до 3-х метрів. Це дозволяє фіксувати появу об'єктів в невидимій зоні навіть у діапазоні «через ряд», що забезпечує повноцінний контроль перешкод при повороті, перестроюванні в сусідній ряд або іншому маневрі.

Інтелектуальний алгоритм обробки

Система Gazer BA400 володіє важливою перевагою - пристрій включає в себе компактний блок обробки сигналів з датчиків, який працює по інтелектуальному алгоритмом із захистом від помилкових спрацьовувань. Блок «вміє» розпізнавати специфіку перешкоди в сліпій зоні, ігноруючи об'єкти, які не представляють потенційної загрози зіткнення, наприклад, автопоїзда, дорожні огорожі, паралельно рухомі автомобілі тощо. Такий принцип роботи дозволяє оповіщати водія тільки про реальну небезпеку і повністю виключити помилкові спрацьовування системи .

Інтуїтивно зрозуміла схема оповіщень

При виявленні об'єкта в сліпій зоні система Gazer BA400 інформує водія про перешкоду за допомогою звукових сигналів, графічних оповіщень на дисплеї і сигналів від 2-х світлових індикаторів, встановлених в бічних дзеркалах або в салоні авто. Діапазон роботи ультразвукових датчиків складається з 3-х умовних зон, кожна з яких відповідає певному віддалі від перешкоди до автомобіля. Характер оповіщень про небезпеку автоматично змінюється, залежно від зони, в якій знаходиться перешкода: чим ближче автомобіль до небезпечного об'єкту, тим інтенсивніше характер сигналів. Такий продуманий комплекс оповіщень розроблений таким чином, щоб водій зміг миттєво оцінювати зону знаходження перешкоди і інтуїтивно розуміти ступінь небезпеки, що не стомлюючись і не втрачаючи концентрації на дорозі.

Спеціальні світлові LED-індикатори

2 спеціальних світлових LED-індикатора призначені для візуальної сигналізації про небезпеку. Прилади мають мініатюрні розміри і можуть встановлюватися як в салоні автомобіля (передні бічні стійки), так і в бічних дзеркалах, не відволікаючи водія і залишаючись практично непомітними для сторонніх. Схема світлових оповіщень індикаторів допоможе водієві уникнути аварійної ситуації при перестроюванні в сусідній ряд: якщо при включенні сигналу повороту система виявить у близькості небезпечний об'єкт, відповідний індикатор (правий або лівий) почне мигати. Крім цього, розробники реалізували продуману схему світлової індикації в 3-х режимах: миготіння з частотою 2 рази на секунду (дистанція до об'єкту складає від 1,6 м до 3-х м), миготіння з частотою 4 рази на секунду (дистанція до об'єкту становить від 0,4 м до 1,6 м) і безперервний світло (небезпечна відстань до об'єкта, яка становить менше 0,4 м). Така система сигналів дозволить водієві легко і просто контролювати «сліпі» зони, не заважаючи концентрації на дорозі.

Мультифункціональний дисплей

Для звукових і графічних оповіщень про небезпеку система Gazer BA400 комплектується мультифункційним кольоровим LCD дисплеєм c вбудованим динаміком. Дисплей має надкомпактні габарити і може встановлюватися в будь-якому зручному для перегляду місці, не загороджуючи при цьому огляд водієві. Схема роботи графічних оповіщень на дисплеї інформує водія про відстань до перешкоди (з відображенням дистанції), і попереджає, з якого боку надходить сигнал про виявлення небезпечного об'єкта.

Залежно від дистанції від автомобіля до перешкоди змінюється колір графічних оповіщень: зелений (дистанція до об'єкту складає від 1,6 м до 3-х м і є безпечною), жовтий (дистанція до об'єкту середньої небезпеки і становить від 0,4 м до 1 , 6 м) і червоний (небезпечна відстань до об'єкта, яка становить менше 0,4 м). Характер звукових сповіщень так само відповідає певній дистанції до небезпечного об'єкта: чим ближче автомобіль до перешкоди, тим інтенсивніше характер звукових сигналів. Така система графічних і звукових сповіщень є інтуїтивно зрозумілою для водія, дозволяючи йому мгновеннно оцінювати ступінь небезпеки, не вимагаючи зайвої концентрації і не відволікаючи від дороги. Крім цього, в дисплеї доступно користувача меню налаштувань, за допомогою якого водій зможе самостійно налаштувати схему оповіщень або повністю їх відключити.

Информация выводится на
дисплей
Количество сенсоров
4
Диаметр сенсоров
21
Цвет сенсоров
черный
Бренд
Gazer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Система контроля слепых зон»
Показать все модели