Нет в наличии
12130 грн.
Наличные:
12130 грн
Безнал:
14557 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect X-3000 - GSM-автосигнализация

Тип: брелочная/GSM-сигнализация с интегрированным иммобилайзером
Подключение: цифровое, с поддержкой 2-х CAN/LIN/LBS-интерфейсов
Управление: GSM, GPRS и ЖК-брелок

Турботаймер: есть
Оповещение на брелок: есть
Подключение по CAN-шине: есть
Датчик движения: есть
Датчик наклона: есть
Диалоговый код: есть
Датчик удара: есть
Брелок: есть
Автозапуск:
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect X-3000 - GSM-автосигналізація

Тип: брелокова/GSM-сигналізація з інтегрованим іммобілайзером
Підключення: цифрове, з підтримкою 2-х CAN/LIN/LBS-інтерфейсів
Керування: GSM, GPRS і РК-брелок

Турботаймер: є
Сповіщення на брелок: є
Підключення по CAN-шині: є
Датчик руху: є
Датчик нахилу: є
Діалоговий код: є
Датчик удару: є
Брелок: є
Автозапуск: є
Контроль каналу зв'язку: є
Контроль температури в салоні: є
Моніторинг, трекінг: є
Інтернет-акаунт: є
GSM-інтерфейс: є
Сповіщення на мобільний телефон: є
Контроль температури двигуна: є
Дистанційний запуск двигуна: є

Новітня охоронно-противикрадальна мікросистема з мініатюрним базовим блоком, інтегрованими інтерфейсами GSM, 2.4 ГГц, LIN, 2 x CAN, безключовим обходом штатних іммобілайзерів, функцією автоматичного і дистанційного запуску двигуна. У Pandect X-3000 працює один з найскладніших алгоритмів автоматичного розпізнавання аварії, який надійно розпізнає велику кількість небезпечних аварій. Розпізнавши аварію, система здійснить дзвінок на всі введені для цього номери телефонів і повідомить координати місця ДТП за допомогою спеціального SMS-повідомлення. Однією з яскравих особливостей Pandect X-3000 є робота в спрощеному режимі з інтернет-сервісом pro.p-on.ru і мобільним додатком для Android – Pandect Info.

X-3000 – це нова модель в лінійці автомобільних мікросігналізацій Pandect X***. У комплекті Pandect X-3000 той же далекобійний і мультифункціональний діалоговий РК-брелок, що і в моделі X-2010. З додаткових переваг – система має LIN-порт (який можна розімкнути) окрім 2хCAN, GSM і LBS.
Встановлюється на будь-який сучасний автомобіль і на більшість автомобілів 2000–2010 років випуску.
Кілька слів про новий, високоінформативний РК-брелок Pandora D-705. Спеціально для цієї системи був розроблений брелок з позитивним РК-індикатором, щоб користувач міг миттєво отримати всю інформацію про свій автомобіль. На ньому постійно виводиться актуальна інформація про рівень бортового напруги, температуру салону, двигуна або навколишнього повітря (при використанні додаткових температурних датчиків), а також рівень палива (по CAN-шині). При цьому збережена роздільна індикація дверей автомобіля і можливість керування та контролю стану передпускового підігрівача.
Якщо в автомобіля є CAN-шина, система працює як штатне устаткування автомобіля (завдяки наявності двох цифрових потокових мультисистемних CAN-інтерфейсів), забезпечуючи можливість дистанційного керування (зі штатного брелока в режимі slave, з мобільного телефону, за допомогою радіомітки) всіма функціями автомобіля.
Система забезпечує одночасний контроль більше десяти охоронних зон автомобіля. Pandect X-3000 коректно працює по CAN-шині зі штатними передпусковими підігрівачами та догрівачами багатьох автомобілів, дозволяє заводити двигун будь-якого автомобіля так, як це робить власник (для реалізації автозапуску необхідно придбати силове реле Pandora RMD-6).

У комплект системи входить 1 РК-брелок і 1 мітка-брелок is750 v.3 , що ідеально підходить для прихованого носіння та керування системою в режимі HANDS FREE. Також мітки – надійний захисний засіб. У разі розбійного нападу просто біжіть геть – автомобіль не поїде далеко, а у вас буде час покликати допомогу. Завдяки простим, інтуїтивно зрозумілим DTMF-командам і цифровому голосовому інтерфейсу ви зможете завжди керувати автомобілем, контролювати його стан.
Можна стежити за автомобілем за допомогою інтегрованої системи автоматичного визначення координат по LBS або за допомогою GPS/ГЛОНАСС–приймача NAV-03 (не комплектується, необхідно докуповувати).

Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Дополнительно
автозапуск двигателя
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Евгений, 27.05.2016

    Есть ли в комплекте Сирена, CAN адаптер встроен или необходимо докупать отдельно? Есть ли информация по совместимости этой сигнализации с Mazda 3 2016 ?

    Эксперт avtozvuk.ua

    сирену нужно докупать отдельно, CAN модуль встроен, на Ваш автомобиль подойдет без проблем


Другие модели марки «Pandect» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели