Воздушный фильтр Mobis 3X000


Заканчивается
249 грн.
Наличные:
249 грн
Безнал:
311 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOBIS 3X000 - фильтр воздушный

Применение: Hyundai Elantra 2010+; Avante 2010+; I30

Оригинальный воздушный фильтр MOBIS 3X000 изготавливается из высококачественных материалов, с применением современных технологий обработки, на высокоточном оборудовании. Готовая продукция подвергается необходимым испытаниям и проходит ряд тестов на соответствие заявленным критериям качества. Такой подход исключает попадание брака к конечному
Читать полностью
Технічні параметри:

MOBIS 3X000 - фільтр повітряний

Застосування: Hyundai Elantra 2010+; Avante 2010+; I30

Оригінальний повітряний фільтр MOBIS 3X000 виготовляється з високоякісних матеріалів, із застосуванням сучасних технологій обробки, на високоточному обладнанні. Готова продукція піддається необхідним випробуванням і проходить ряд тестів на відповідність заявленим критеріям якості. Такий підхід виключає потрапляння шлюбу до кінцевого споживача. Вся готова продукція має сертифікати якості.
Фільтруючий матеріал має високий ступінь грязеємності, що забезпечує ефективну очистку повітряного потоку на протязі всього періоду експлуатації між плановими сервісними замінами. Високоточне виробниче устаткування забезпечує чітке дотримання всіх габаритних розмірів, що гарантує щільну установку в посадочне місце і запобігає потраплянню неочищеного повітря в обхід елемента фільтрації.
Дані фільтри надходять на первинну комплектацію автомобілів, їх опір і пропускна здатність розраховані для забезпечення оптимальної горючої суміші, що позитивно впливає на стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння, оптимізує витрати пального і продовжує термін служби системи вприску.

Тип
панельные
Длина
258 (мм)
Ширина
164 (мм)
Высота
53 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mobis» в категории «Воздушный фильтр»
Показать все модели