Ксенон HID 100 Вт 4 Ом (06329)


Есть в наличии
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
82 грн
70 грн. Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

HID 100 Вт 4 Ом (06329) - обманка

Сопротивление: 4 Ом
Особенности: без разъемов
Цена указана за 1 шт.

Обманка – адаптер, разработанный для устранения ошибок бортового компьютера появляющихся при установке ксеноновых ламп в автомобиль.

Обманки для ксеноновых ламп используются только на автомобилях с бортовым компьютером, который тестирует лампы автомобиля, если эта функция отсутствует, то данный адаптер не
Читать полностью
Технічні параметри:

HID 100 Вт 4 Ом (06329) - обманка

Опір: 4 Ом
Особливості: без роз'ємів
Ціна вказана за 1 шт.

Обманка - адаптер, розроблений для усунення помилок бортового комп'ютера, що з'являються при встановленні ксенонових ламп в автомобіль.

Обманки для ксенонових ламп використовуються тільки на автомобілях з бортовим комп'ютером, який тестує лампи автомобіля, якщо ця функція відсутня, то даний адаптер не потрібен.

Принцип роботи:
При встановленні ксенону в автомобілі (нового виробництва) бортовий комп'ютер або не дає лампам взагалі розпалюватися, або на панелі приладів з'являється помилка по світлу, яка дратує. Адаптер-обманка імітує опір галогенної лампи, що дозволяє комп'ютеру не виводити помилок. При встановленні адаптера-обманки в разі перегоряння лампи відповідний знак з'явиться на панелі приладів вашого авто.

Для підбору необхідних вам обманок і щоб уникнути непорозумінь потрібно проконсультуватися з нашим менеджером. Не всі обманки однаково підходять на різні автомобілі. Для точного підбору потрібного адаптера необхідні дані автомобіля: марка, модель, рік випуску, комплектація.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HID» в категории «Ксенон»
Показать все модели