Салонный фильтр Sakura CA14050


Нет в наличии
133 грн.
Наличные:
133 грн
Безнал:
160 грн
138 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sakura CA14050 - Фильтр салона

Салонные фильтры появились не так уж давно, их начали устанавливать на авто в 90х годах. Они очень быстро набрали свою популярность. Ни для кого не секрет, что при движении по дороге, особенно в пробках, в салон автомобиля попадает большое количество канцерогенных веществ, которые негативно влияют на здоровье человека. Салонные фильтры призваны уменьшить концентрацию этих веществ в салоне авто.
Если у
Читать полностью
Технічні параметри:

Sakura CA14050 - Фільтр салону

Салонні фільтри з'явилися не так вже давно, їх почали встановлювати на авто в 90х роках. Вони дуже швидко набрали свою популярність. Ні для кого не секрет, що при русі по дорозі, особливо в пробках, в салон автомобіля потрапляє велика кількість канцерогенних речовин, які негативно впливають на здоров'я людини. Салонні фільтри покликані зменшити концентрацію цих речовин в салоні авто.
Якщо у вас в авто з'явився неприємний запах або при включенні обдування ви отримуєте більше шуму ніж потоку повітря, значить настав час замінити фільтр салону. Не варто забувати, що коли фільтр виконує свою функцію довше, ніж належить, в ньому можуть накопичуватися шкідливі мікроорганізми, які з потоком повітря будуть потрапляти в салон.
Салонний фільтр Sakura має подвійну конструкцію і активоване вугілля. Фільтр грубої очистки запобігає потраплянню великих частинок пилу, пуху і піску в салон, а фільтр тонкого очищення не допустить потрапляння в салонне простір найдрібніших частинок. Завдяки активованого вугілля повітря буде не тільки очищатися, але ще і знезаражуватися.
Салонні фільтри Sakura виробляються відповідно до міжнародних стандартів якості SAE, JIS, DIN і сертифіковані за стандартами ISO 9000 та ISO 9001. При виробництві вони проходять всі необхідні тести. Країна виробник Індонезія.

Высота
20
Длина
270
Ширина
197
Вид
Обычный
Бренд
Sakura

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Sakura» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели